Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

nikolka

(2007-09-16 18:43)

Zrobilam ten gulasz dzisiaj na obiad  Byl bardzo dobry  , podalam go z ziemniakami i ogorkiem konserwowym. Bardzo dziekuje za przepis

joaska30

(2007-09-16 18:40)

Wyglada smacznie, hop do ulubionych.Mam tylko pytanie: jak smazysz to w glebokim tluszczu czy dajesz go tylko tyle zeby wok byl tlusty?
pozdrawiam Joanna.

zojka69

(2007-09-16 18:24)

oczywiście NAROBILIśCIE mi smaku!! :))))

mu

(2007-09-16 18:15)

Tutaj jest z przepisu Angeli na Kolorowe oczy:

Biszkopt kakaowy:
6 jajek,
1 szklanka cukru kryształu,
1 łyżeczka proszku do pieczenia,
3/4 szklanki mąki pszennej,
2-3 łyzeczki kakao.

 Biszkopt kakaowy: białka ubić na sztywno, dodać cukier i żółtka. Dodać mąkę zmieszaną z proszkiem do pieczenia,na końcu kakao i lekko wymieszać. Wylać na formę do pieczenia. Piec w temp.160-180ºC ok.30-40 min.

zojka69

(2007-09-16 18:15)

Witajcie!!Ale naroniliście mi smaku na krężałki!!  aż mi ślinka cieknie!!  jutro pędzę na targ po kapustę i do dzieła!! dam znać jak wyszły!!pozdrawiam!

superka

(2007-09-16 18:14)

Pyszna sałatka , naprawdę super. Dodatek marchewki sprawia, że jest łagodna ,  a nie słodka .Świetny dodatek do obiadu, a pewnie i baza do sałatek zimowych.

mu

(2007-09-16 18:06)

Ja biszkopt kakaowy piekę tak, że część mąki do biszkoptu zastępuję taką samą ilością kakao Przepraszam, ze osmielam się odpowiadać za czekoladkę

Fot. Olvis, Sernik J.
Sernik J.
17.3k
109
14
Olvis
Olvis

(2007-09-16 18:03)

a tak, sorry, juz poprawione   Na pewno, na 100 % dodaje się tylko 1 łyżkę masła. robiłam to ciasto już setki razy i nigdy nie dodałam więcej.

lidka74

(2007-09-16 17:57)

Czekoladka145 a czy mogłabyś podać przepis na biszkopt kakaowy?

Fot. Olvis, Sernik J.
Sernik J.
17.3k
109
14
Olvis
alman

(2007-09-16 17:50)

Podoba mi się, bo bez tłuszczu. Czy rzeczywiście dodaje się tylko 1 łyżkę masła? no i uzupełnij to masło w składnikach - tam go nie ma wcale.

grosikk

(2007-09-16 17:49)

Tak szczerze mówiąc to nic specjalnego.

alman

(2007-09-16 17:46)

Alidab, poszukiwałam kiedyś przepisu na śledzie z winogronami /koleżanka jadła takie będąc kiedyś w czasie świąt w Żninie /Wielkopolska/ - podobno pyyyyszne/, ale nie znalazłam niestety. Może Ty dysponujesz takim przepisem? i może do nich trzeba specjalne winogrona? takie jak podajesz?

katherinka92

(2007-09-16 17:44)

Ślimaczki wyszły naprawdę pyszne, a wygądały przepięknie. Dziękuję bardzo za przepis, napewno bede je robić jeszcze...

barbut

(2007-09-16 17:43)

Dzięki Olvis. Przy następnym pieczeniu będę uważniej czytać co jest napisane na opakowaniu.

magdam

(2007-09-16 17:39)

Ciasto bardzo proste i szybkie w wykonaniu, niestety mi troszkę opadło, ale i tak smakowało!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij