Widzę, że wszystkim smakuje to danie. Też chciałabym je zrobić. Mam tylko takie pytanie: jak chce zrobić to z ziemniakami to dawać surowe talarki czy ugotowane? ijeszcze jedno czy na spód dać troszkę masła? proszę o szybką odpowiedz kogoś bardziej doświadczonego niż ja :P
dodaję to tego jajko ugotowane na twardo i wszystko mieszam.Naprawde jest super.
Ja też robię takie ciasto uwielbiam go jest pyszniutkie, wilgotne puszyste i szybkołykane!!!!!!!!!!!
Dzięki, dzięki, dzięki:)
pycha :))
czy tą cukinię trzeba troszkę odcisnąć, czy pozostawić tak jak jest?
no sorki ale troszkę cię pniosło z tym przepisem albo czegoś nie udało się zapisać nie dodałeś nic na temat soli czasu pieczenia ale ok kuchnia to kraina eksperymentów . Pozdrawim.
zgadzam się to najlepszy przepis na ciasto kruche , ja tez zawsze takie robię.
Świetny sposób na zrobienie czegoś pycha na wieczory zimowe.Już na nie czekam;dobra herbata i talerzyk jabłuszek, eee po co komu talerzyk, można prosto ze słoiczka.Marinik przepis jest ekstra.
RoBiŁaM I WySzŁy PySzNe KoTlEcIkI ;)))
PyChaaa :)) nIc TrUdNeGo a SmAkUjE ;)))
Ciasto zrobiło furorę!!! Wszyscy byli zachwyceni i byli bardzo zdziwieni, że w cieście jest cukinia!! Ja te ciasto piekę ok 40 min., godzina to za długo!!! BRAWO BARB!!
Wasze domki sa naprawde imponujace! jestem pod ich wrazeniem
Ja również zrobiłam ślimaczki , są ok ale ja jednak ciasto francuskie wole na słodko.POZDRAWIAM