Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

gabi

(2007-09-12 13:47)

jak długo można przechowywać i czy po otwarciu musze zurzyć wszystkie orzechy

brzuska1

(2007-09-12 13:37)

Super, super! pyszne! i wychodzi z tego przepisu bardzo duzo sloiczkow. Dziekuje za przepis.

leszek

(2007-09-12 13:28)

A z ilu jajek trzeba na taką blaszkę upiec biszkopt za gruby też nie może być

Mońcia

(2007-09-12 12:26)

Janku!!!Na forum jest właśnie dyskusja o smalcu i apetytu sobie na niego narobiłam a Twój przepis pojawił się jak na zawołanie.Lece zaraz do sklepu!!!O zielonym pieprzu nie wiedziałam,zawsze dodawałam czarny ale wypróbuje.Tymianku,cząbru i gałki muszkatałowej też nigdy nie dodawałam.Zapowiada się rewelacyjnie!

Gigi

(2007-09-12 11:47)

Nie wiem co mogło stać się źle. Albo zła śmietana, albo zbyt krótko pieczone bez przykrycia. Mi się jeszcze tak nigdy nie zdrzyło.

Orcia

(2007-09-12 11:46)

Ja robie i tak i tak, zależnie od ochoty :) Świetnie smakuje samo, ale z masą orzechową jest bardziej wykwintne. Mlask ;q

beata__wr

(2007-09-12 11:46)

tak :) wszystko z wyjatkiem jajka ma byc surowe :)

Pomidorowka

(2007-09-12 11:37)

Swietny przepis. Tez mialam problem z pomyslami na podanie fasolki szparagowej. Zaserwuje Twoja salatke dzisiaj na obiadek i napisze jak wyszla.

Kormag

(2007-09-12 11:26)

przesmaczniutkie ciacho zajada sie cala rodzina i choc nazwa niezaciekawa ^^ to ciasto przecudne polecam wszystkim lakomczuchom

pozdrawiam

Madlen_88

(2007-09-12 11:25)

Czy to mleko trzeba zagotować w puszce czy po prostu je dolać bez gotowania?? Bo zrobiłam ten ajerkoniak bez gotowania mleka i jest bardzo rzadki :(

Madlen_88

(2007-09-12 11:24)

Czy to mleko trzeba zagotować w puszce czy po prostu je dolać bez gotowania??

basiaw

(2007-09-12 11:14)

Marinik powiedz mi prosze czy poza championem próbowałeś inne odmiany i jakie?

gwiazdeszka

(2007-09-12 11:12)

Nalesniki naprawde BOMBA Ja osobiście do farszu dodałam jeszcze czerwona fasole z puszki a do sosu wycisnełam 0,5 czosnku. Ale dziękuje bardzo za przepis wszystkim bardzo smakowało:) mnie też sos wyszedł gęsty ale dodałam troszke wi,ęcej mleka i było ok:) NAprawde polecam wszystkim łate i dobre:):):)

ela64

(2007-09-12 11:10)

Ja do tej zupy dodaję pieczarki-jest rewelacyjna!!!!!!!!!!!!!!!!

ellena24

(2007-09-12 11:08)

witam i dziekuje Małgosiu za komentarz a i buziak za zdjecie.ciesze sie ze smakowało.
ps. fajna masz rodzinke

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij