Normalnie jak kanapki zajadaliśmy,pozdrawiam
Można kupić rurki, które nie wymagaja wstępnego gotowania. Łatwiej je się napełnia, no i nie mają prawa się rozlecieć. Pozdrawiam
Mam na ogródku jeżyny, one są duże i bardzo słodkie. No i wczoraj upiekłma Twoje ciacho. Zamiast proszku do pieczenia musiałam sody dodać. W smaku bardzo dobre. Polecam
Ciasto bardzo dobre w smaku. Proste i szybkie w wykonaniu. Robiłam pare dni temu jak się moim zachciało nagle słodkiego a ja za wiele czasu nie miałam na kombinowanie. Na wierzch potarłam jabłka i posypałam kruszonką.
moja rodzinka dziwnie na mnie patrzyłą przy robieniu kotlecika, a potem tylk oz talerza mi podjadali:) Z suróweczką dobre to to:)
Kawusia puchota:)
gorammo tu jest instrukcja obslugi. Pzdr
Witam. jak mam zwinąć ciasto w te ślimaczki!!! prosze pomóżcie,bo nie mam pojęcia jak to zrobić.z góry wielkie dzieki pozdrawiam.
Co Bartku te składniki miałes pod reką?nie mozesz wymyslic oryginalniejszej kanapki?
Dziękuję za szybką odpowiedź i pozdrawiam.
collin moim zdaniem rosół trzeba gotować na bardzo małym ogniu, powoli. Ja dla kolorku dodaję pod koniec gotowania mały czerwony buraczek. Pozdrawiam.
opakowanie 20g-takiej żelatyny używałam, czyli łącznie wykorzystując 2 opakowania, użyłam 40g żelatyny
jaki to ma byc ogórek świerzy??
rosolek super tylko dlaczego zawsze wychodzi mi metny. Juz sama nie wiem co robic zeby byl klarowny. prosze o rade. dziekuje.