Sory w tytule miało być"kotlety". Pszepraszam za błąd!!!!
Z czym polecacie je podawac?
W jakiej temperaturze piec? wkladac do juz nagrzanego piekarnika?
Wygląda fantastycznie dodaje do ulubionych i na pewno wyprubuje!!!Czegość takiego szukałam tydzin temu. POZDRAWIAM
Witam!! Mam pytanie: jakie opakowania miałaś na myśli pisząc " 2 żelatyny"? Opakowania są różne wagowo. Proszę o odpowiedź.
bardzo sie ciesze ,że smakowało i dziekuje za komentarz.
Ile jabłek trzeba pokroić żebym nie przesadziła.Proszę o poradę.
Salatka Caprese (ser mozzarella + pomidor) Mam pytanie o sposób podania tej salatki. Jadlam ja dwa razy u znajomych i zawsze podawali na talerzykach indywidualnie dla kazdego. Czy mozna polozyc ta salatke na jednym talerzu, zeby kazdy czestowal sie nia sam. Tylko co wtedy z piekna 'konstrukcja' tej salatki (mam na mysli poukladanie na przemian pomidorow i sera)? Czy bedzie wygodnie brac kazdemu salatke z jednego talerza, jezeli jest ona tak rowno poukladana?
Ja też miałam ocet 10% i nie zmniejszałam ilości i wcale nie było ani kwaśne ani ostre :)
A jeżeli mam ocet 10% to ile go dać? Proszę o podpowiedź. Dziękuję
Madziulka B. domyslam sie, ze autor przepisu rzadko sie pokazuje, wiec pozwole sobie odpowiedziec - absolutnie NIE !!!! Caly urok avocado polega na tym, zeby go jesc w jak najbardziej swiezym stanie, to co kupowalas w sklepie zawiera chemikalia zachowujace kolor i barwniki....
Pyszna sałatka i chodz nie przepadam za ananasem sałatka smakuje rewelacyjnie i faktycznie czym wiecej czosnku tym lepsza
Czy nie będzie przeszkadzało,jeżeli buraki będę piekła w jednym piekarniku jednocześnie z ciastem? Napisz proszę jaki czas pieczenia jest dla śrdeniej wielkości buraczków.
Ponownie polecam to ciasto-jak dla mnie i mojej rodziny najlepsze .Nawet jeśli robię pizzę na obiad to połowę ciasta wykładam na blachę(wolę cieńsze spody) a drugą połowę zostawiam w misce , przykrywam talerzykiem i wstawiam do lodówki nawt na 2-3 godz (bo mój mąż póżno wraca a chcę żeby miał świerzutką pizzę)i w lodówce jeszcze wyrasta dość intensywnie nic nie traci na smaku a nawet zyskuje,można przygotować to ciasto kilka godzin wcześniej np.przed pracą a potem tylko siup na blaszkę i mamy cud kolację
BOSKA TA PIZZA Dzięki APRIL74:)