Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Madziulka B.

(2007-09-10 22:24)

Witam:) pytanko mam - badzo lubię ten dip, nigdy sama nie robiłam, kupowałam gotowe w sklepie:) tak sobie myślę - czy można to zapasteryzować?? Może próbował ktoś? pozdrawiam:)

agaber

(2007-09-10 22:15)

droga Hanko Nie wiem dlaczego Chlebek wyszedł ci zakalcowaty -mi zawsze wychodzi.Czy wstawiałaś zawsze do nagrzanego piekarnika?Może w tym tkwi przyczyna?

Naranczarnia

(2007-09-10 22:14)

po prostu pyyyycccchhhhaaaa! idealne dla gosci, robi wrazenie, a takie proste w przygotowaniu..... :-)

judyta

(2007-09-10 21:56)

Wiesz co leszku, ja nie wylepiam.Gdyż uważam, że w cieście tego tłuszczu jest dosyć, ale jeśli chcesz to możesz posmarować, aby być pewnym, że dobrze póżniej odejdzie ciasto.

judyta

(2007-09-10 21:53)

Katko, polecam.Zreszta jak bym mogła powiedzieć inaczej. Wypróbuj koniecznie.

mara

(2007-09-10 21:49)

Przepiękne

Baśka

(2007-09-10 21:40)

O pieczeniu burakóww dowiedziałam sie z Twojego przepisu,Buraczki są pyszne,słodkie.Robiłam je juz wiele razy.Bardzo lubię podjadac własnie w czasie tarcia.

BeaMaj

(2007-09-10 21:40)

Zrobilam ten torcik z pewnymi modyfikacjami na biszkopcie z 5 jaj i zamiast After eight uzylam  trzy czekolady mietowe Terravita. Ciasto pyszne!!! Oto zdjecie  

emilka231

(2007-09-10 21:31)

Super salatka,robię ja juz od kilku lat,jest przepyszna.Aniu ja nie dawalam sera,ale twoja wersja tez jest pyszniutkaaaa.pozdrawiam

Baśka

(2007-09-10 21:31)

Taragon to po prostu estragon,uzmysłowiła mi to kiedyś Luckystar ( w googlach tez tak piszą)

judyta

(2007-09-10 21:26)

HCICK, wstyd się przyznać ale niewiem ile może leżeć ten piernik, ponieważ nigdy u mnie w domu ni przeżywa dłużej niż 3 dni.Jeśli u ciebie dłużej poleży to daj znać. Ja niemam warunków do takiego eksperymentu, gdyż u mnie w domu wszystko co słodkie szybko znika.

joldem

(2007-09-10 21:11)

Ariadna, tak jak w przepisie (to tylko szklanka mąki i do tego są jeszcze dwa jajka), przeczytaj wcześniejsze komentarze

Ariadna

(2007-09-10 20:08)

a co z moim pytankiem o kefir???

gosia111

(2007-09-10 20:01)

cieszę się,że sernik się udał no i najważniejsze to to,ze smakuje-pozdrawiam

ANUTSCHKA

(2007-09-10 18:58)

pyszne wafelki nutti! masa pierwsza klasa :))))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij