Witam:) pytanko mam - badzo lubię ten dip, nigdy sama nie robiłam, kupowałam gotowe w sklepie:) tak sobie myślę - czy można to zapasteryzować?? Może próbował ktoś? pozdrawiam:)
droga Hanko Nie wiem dlaczego Chlebek wyszedł ci zakalcowaty -mi zawsze wychodzi.Czy wstawiałaś zawsze do nagrzanego piekarnika?Może w tym tkwi przyczyna?
po prostu pyyyycccchhhhaaaa! idealne dla gosci, robi wrazenie, a takie proste w przygotowaniu..... :-)
Wiesz co leszku, ja nie wylepiam.Gdyż uważam, że w cieście tego tłuszczu jest dosyć, ale jeśli chcesz to możesz posmarować, aby być pewnym, że dobrze póżniej odejdzie ciasto.
Katko, polecam.Zreszta jak bym mogła powiedzieć inaczej. Wypróbuj koniecznie.
Przepiękne
O pieczeniu burakóww dowiedziałam sie z Twojego przepisu,Buraczki są pyszne,słodkie.Robiłam je juz wiele razy.Bardzo lubię podjadac własnie w czasie tarcia.
Zrobilam ten torcik z pewnymi modyfikacjami na biszkopcie z 5 jaj i zamiast After eight uzylam trzy czekolady mietowe Terravita. Ciasto pyszne!!! Oto zdjecie
Taragon to po prostu estragon,uzmysłowiła mi to kiedyś Luckystar ( w googlach tez tak piszą)
HCICK, wstyd się przyznać ale niewiem ile może leżeć ten piernik, ponieważ nigdy u mnie w domu ni przeżywa dłużej niż 3 dni.Jeśli u ciebie dłużej poleży to daj znać. Ja niemam warunków do takiego eksperymentu, gdyż u mnie w domu wszystko co słodkie szybko znika.
Ariadna, tak jak w przepisie (to tylko szklanka mąki i do tego są jeszcze dwa jajka), przeczytaj wcześniejsze komentarze
a co z moim pytankiem o kefir???
cieszę się,że sernik się udał no i najważniejsze to to,ze smakuje-pozdrawiam
pyszne wafelki nutti! masa pierwsza klasa :))))