A ja dodaję jajko...Właśnie coś takiego zajadam...mniam,mniam
ja też mam podobny przepis i bez problemu można z nim experymentować ciacho jest mokre i pyszniutkie tylko ja mam jedno pytanie do JoAsi79 gdzie kupujes aromat bananowy???Myślałam że już ich nie produkują moja mama kiedyś robiła jabłecznik z takim aromatem jak byłam dzieckiem i chciała bym powrócić do dzieciństwa i zrobić takie samo ciacho z tym aromatem tylko że nigdzie nie moge go dostać...Bardzo proszę o odpowiedź...
Również dziękuję i pozdrawiam :).
Taragon to sa ziola
A co to jest taragon?
nie wiem jakiej firmy tam mozecie miec, Wiem ze Knorr robi takie sosy i jest banalnie prosty do zrobienia.
mozesz tez uzyc bialego sosu i dodac taragon ktory nada specificzny smak.Moja corka czesto mnie sie pyta kiedy beda jajka z sosem.
Raj w gebie.
powodzenia Kaska
a mozna jeszcze prosic o przepis na tą surówkę?
Zrobilam. Ciasto wyszlo pikne i baaardzo smaczne. Dzieki za przepis - trafia on do moich ulubionych
Gosia - zrobilam serniczek i oprocz tego ze jest piekny to jeszcze smaczny jak nie wiem co. Jedyne co to pieklam go troche dluzej niz podalas ale to byla chyba przyczyna sera ktory byl wyjatkowo "zadki". Super - przepis juz jest w moich ulubionych
Ciesze się strasznie!!!
Też uważam, że danie nadaje się na przyjęcie i zreszta za dwa tygodnie będzie ono głównym elementem imienin męża ;)
Z końcówkami poradziłąm sobie tak, że podwinęłam je pod spód i wygładziłam niedoskonałości ręką.
Małgosiu - bardzo mi miło ![]()
Ostatnio robiałam z mrożonych, nie rozmrażałam i wyszło! A nadmiar wody odsączyłam już po zmiksowaniu - po prostu przycisnęłaąm ręką i odlałam trochę ;) Powodzenia!
Przypomniałyści emi ten przepis i naszłą mnie okropna ochota na grzyby... A teraz sezon... Trzeba będzie się wybrac w któryś weekend do lasu :)
O, jak fajnie że wstawiłaś zdjęcie :) i Cieszę się, że smakował :) Terazzaczyna się dobra pora na takie rzezczy - długie, zimne i ponure jesienne wieczory ;)