Tort rzeczywiście bomba!! Lekki orzeżwiający, po prostu super. Następnym razem jednak śmietanę "utrwalę" żelatyną, bo śmietan-fix za słabo wg. mnie "trzyma".Dzięki za przepis i pozdrawiam.
nie rozumie tego:0,50 kg mąki (tortowa)
4 jaja (2 całe + 2 żółtka)
0,25 szklanki cukru
0,50 kostki margaryny
0,25 szklanki olejumoże mi to ktoś przetłumaczyć na gramy...0,25=?
Proponuję ze dwie garście;)
Tarta jest przepyszna, ciasto bardzo kruche, całość smakuje wybornie, polecam
Danie wykwintne i bardzo smaczne-polecam na wyjatkowe okazje jak np obiad z tesciowa :))) pysznosci :)
pycha,pycha i jeszcze raz pycha!!! Zrobiłam i wyszło wyśmienite!!
Chciałam zrobić wrażenie na chłopaku no i... udało się! Potrawa naprawdę bardzo dobra, tylko moje dzwonko łososia miało za dużo ości :(. Następnym razem łososia najpierw upiekę osobno, powyjmuję z niego ości, a dopiero potem włożę do zapiekanki. Suma sumarum jednak POLECAM BARDZO SERDECZNIE!
Mam pytanie o podanie tej salatki. Jadlam ja dwa razy u znajomych i zawsze podawali na talerzykach indywidualnie dla kazdego. Czy mozna polozyc ta salatke na jednym talerzu, zeby kazdy czestowal sie nia sam. Tylko co wtedy z piekna 'konstrukcja' tej salatki (mam na mysli poukladanie na pzremian pomidorow i sera)? Czy bedzie wygodnie brac kazdemu salatke z jednego talerza, jezeli jest ona tak rowno poukladana?
Mam pytanie o podanie tej salatki. Jadlam ja dwa razy u znajomych i zawsze podawali na talerzykach indywidualnie dla kazdego. Czy mozna polozyc ta salatke na jednym talerzu, zeby kazdy czestowal sie nia sam. Tylko co wtedy z piekna 'konstrukcja' tej salatki (mam na mysli poukladanie na pzremian pomidorow i sera)? Czy bedzie wygodnie brac kazdemu salatke z jednego talerza, jezeli jest ona tak rowno poukladana?
Po prostu pyszne!!! Dałam 3 jajka, do środka bułkę tartą, 1.5 zeszklonej cebulki. Ja zawsze pulpety obtaczam w mące a nie w bułce i tym razem zrobiłam po swojemu. Sosik ściśle wg przepisu. Naprawdę pyszne danie. Pozdrawiam autorkę przepisu i dziękuję za pomysł na obiadek :)
Ciesze sie bardzo z udanego wieczoru i udanego przepisu. Pozdrawiam
Zrobiłam w zeszłym tygodniu i zamknęłam je w szczelnych pudełkach. Skruszały i wtedy dopiero były PRZEPYSZNE!
Zrobiłam ruloniki i sa jak dla naprawde pyszne.calej rodzince smakowały. A ten sosik to juz wogóle rewelacja. Mmmmm pychotka