Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agatap

(2007-09-09 15:51)

Mam jeszcze pytanie czy na termoobiegu suszy się z uchylonymi drzwiczkami piekarnika ?? I czy po ususzeniu pomidory w środku mają być galaretowate ?

nonka4

(2007-09-09 15:45)

agaber,dzięki,że skorzystałaś z przepisu.To prawda,że serniczki są lepsze na kolejny dzień.
Niestety u mnie rzadko doczeka trzeciego,kawałek do pracy ja i mąż,kawałek na rozdanie i po placku.
Cieszę się że smkowało.Pozdrawiam,iwona

ekkore

(2007-09-09 15:34)

A to wersja z gulaszem Thomasa

ekkore

(2007-09-09 15:31)

A to wersja knedlikowa. Refleksja - to nie problem był w papryce czy pomnidorach tylko kasza nie komponowała się z całością. Po prostu pycha!!!
 

aga1828

(2007-09-09 15:27)

im większa puszka tym pyszniejsze ciasto , ja do tej porcji gotuję 2 puszki mleka i jest przepyszne, dzięki za przepis!!! nigdy nie umiałam zrobić budyniu, bo zawsze mi się żółtka ścinały, wg Twojego sposobu wychodzi mi EXTRA!!!

panterkaKK

(2007-09-09 15:27)

Ja robiłam te ogórki wg pierwszego przepisu,tzn.nic nie gotowałam,są przepyszne,nic nie sfermentowało.

witton

(2007-09-09 14:51)

Buniu! dziekuje za odpowiedz-pozdrawiam 
       

skunik

(2007-09-09 14:31)

slonca a to ma byc margaryna czy maslo....

gosia111

(2007-09-09 14:30)

acha ,zapomniałam odpowiedzieć na pytanie co z tą polewą odlaną do szklanki-to jest nasza polewa na sam koniec

gosia111

(2007-09-09 14:28)

dokładnie to miałam na myśli,kasia ma wagę 250g a ma byc 200g-prawie cała kostka-daj znać jak wyszło-pozdrawiam

leszek

(2007-09-09 14:25)

Czy foremki do babek trzeba wysmarować tłuszczem przed wyklejeniem ciastem?

lila1

(2007-09-09 14:17)

Naprawdę danie jest przepyszne, tylko ja dodaję podsmażone pieczarki z cebulką, na to plaster lub starty serek żółty i na to łyżka majonezu.
Mojemu mężowi bardzo to smakuje i juz nie chce jeść zwykłych panierowanych piersi

Asiula_Op

(2007-09-09 13:59)

dziękuje za miły komentarz i zdjęcie, które jest lepszej jakości niż moje...życzę sabia udanych przetworów :)

katka

(2007-09-09 13:54)

Hm... Brzmi smakowicie.. Wypróbuję i napiszę, jaki efekt :)

sabia

(2007-09-09 13:52)

Twój likierek już się studzi. Zobaczymy wieczorkiem czy smakuje tak dobrze jak z kawą rozpuszczalną ;).

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij