Zrobiłam to ciasto. Jest rewelacyjne.
zamiast jogurtu o smaku "pieczone jabłko" dałam morelowy. Ciasto rozpływa się w ustach. Niebo w gębie.
Pozdrwiam.
mialam dzis na obiad, bardzo mi smakowalo dobra odmiana dla tradycyjnej fasolki i tradycyjnych kurek w smietanie dzieki i pozdrawiam
Ciasto bardzo dobre, aczkolwiek wprowadziłem lekkie modyfikacje. Budyń ugotowałem na śmietanie 18%, nie dodałem rodzynek, a jabłka posypałem cynamonem i cukrem pudrem.
Hej.Ja na ciasto kruche układam jabłka pokrojone w ćwiartki.Jest super dzieci uwielbiają i nie tylko dzieci
To najlepszy przepis jaki znam na leniwe.Niech wszyscy zapamiętaja raz na jutro, że kopytak i tylko kopytaka robi się z dodatkiem ziemniaków a leniwe i tylko leniwe z dodatkiem sera.Ja wam to mówię, która skonczyła szkołę gastronomiczną dawno temu i już w tedy tak się robiło leniwe.Wkn tymi też zalatujesz gastronomikiem
ten ciemny wianuszek jest z tego samego kremu którym był przekładany tort, tylko że dodałam do niego gorzkiej rozpuszczonej czekolady zeby był ciemny.pozdrawiam pa.
jadłam naprawdę jest pyszna tylko ja wszystko mieszam razem w jednej salaterce.Gościom bardzo smakowało
Jedzonko pycha, POLECAM
Wygląda ślicznie, degustacja będzie błyskawicznie!
no no no....juz z samego przepisu wynika ze to cudo musi być pyszne.ja uwielbiam robic ciasta no i oczywiscie je zjadac! zamieszcze swoje niezawodne przepisy jak tylko kolega odda mi ściągi ktore mu pożyczylam
wygląda bardzo smakowicie muszę spróbować
a co na wierzch ciasta? mozna cukier puder?
Mam pytanie:)) czym dekorowałas torta? Boki torta kokosem? a góra> orzechy> i to cos ciemne dookoła??:Pto jest masa jakas??:|
podoba mi sie nazwa ciasta! hihi musze koniecznie je zrobic.
dajanka napewno nie pozalujesz! a okazja na imprezke jest kazdego dnia :-) ja czasem robie nuggetsy na obiad z ryzem i surówka.pozdrowionka