Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Tapirek_Aga

(2007-08-23 20:27)

Miód czuć w tej potrawie? Ogólnie brzmi super. Ale nie wiem czy z miodem:)
Pozdrawiam Aga

Baśka

(2007-08-23 20:25)

Zrobiłam dzisiaj porcę adżiki.Wyszła chyba dokładnie taka jaka miała być,bo jest bardzo smaczna.Jest dosyć mocna,jak dla wystarczy jej na dość długo.

villanelle

(2007-08-23 20:19)

Zrobiłam! Również z wąskiej fasolki i zjadłam jedną miseczkę jeszcze przed włożeniem do słoików. Niedawno tłumaczyłam przepis mojej znajomej z Bułgarii, która bardzo chciałaby go wypróbować. Polecam!

olusia1p

(2007-08-23 20:16)

robilam z ok 2 kg ogórków , dałam 2 łyżeczki chilli a dla mnie dalej za ostre , dobre to fakt , ale zjadlam 2 i paliiiiiiiiiiiiii:)

darai

(2007-08-23 20:10)

Pyszności! Zagości na stałe w naszym menu. Dla dzieci zrobiłam z kawą zbożową rozpuszczalną. Smakowało nawet moim marudom 

sabia

(2007-08-23 20:05)

No to i ja zrobiłam te gruchy :). Niestety nie z całej porcji, ponieważ część gruszek mi się zjadło ;). Właśnie siedzą sobie w syropie i czekają aż jutro wrócę z pracy :). Już dziś stwierdzam, że przynajmniej zalewa jest pyszna. Dziękujemy za przepis i pozdrawiamy cieplutko ;). Jest to mój pierwszy przetwór w tym roku :D

Krystyna911

(2007-08-23 19:43)

No, moja droga, Ty jak już coś wymyślisz i nam tu zapodasz, to aż szczęka opada na podłogę z wrażenia.  Niby takie proste, a sama nigdy bym nie wpadła na to żeby tak "usadowic" śliweczki w drożdżowym.

Liza

(2007-08-23 19:30)

zrobiłam te powidła. faktycznie sa dla leniwych -czyli dla mnie. poszło bardzo prosto i wyszły bardzo smaczne

aga1

(2007-08-23 19:12)

Ptysia,dziękuję za szybką odpowiedź!Napewno wypróbuję twoją zupkę!

alman

(2007-08-23 18:57)

Też uważam, że taka proporcja to  pomyłka jakaś. Raczej 5 szklanek wody chyba????

Ptysia

(2007-08-23 18:27)

Witaj aga1 ja daję zazwyczaj zieloną lub brązową bo te mi bardziej smakują, a soczewicy nie trzeba moczyć. Szybko się gotuje.Pozdrawiam i życzę smacznego.

kasia d

(2007-08-23 18:14)

pewno ze mozna. pamietam jak moja mama robila... :)

zadziorka

(2007-08-23 18:01)

Ja do farszu dodałam potarkowana marchewke i cukinie i 2 łyzki przecieru.Własnie sie pieka w piekarniku ale juz wiem ze bedzie pycha!!

Mari

(2007-08-23 17:41)

Zalewy nie trzeba gotowac, dobrze wymieszac zeby sie cukier rozpuscil.Jesli masz watpliwosci co do oleju to wyprobuj na mniejszej ilosci cukinii, mnie sie nie wydaje, zeby cukinia nasiakla olejem wiecej niz trzeba.

kucharkalitewska

(2007-08-23 17:37)

Czy nie potrzeba jajka jako łącznika?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij