pyszna:D
No ciekawe jak to smakuje. A jaka to ma być szynka?
Tapirku, a co w tym cieście można zepsuć ? Przepis jest prosty, więc jak się postarasz to napewno wyjdzie :).
spróbuję choć na moje oko 1 szklanka octu na 5 litrów wody to za mało, pozdrawiam
MAKARONIK SUPER GODNY POLECENIA EVE20 WIECEJ TAKICH PRZEPISOW PYCHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy to ciasto zawsze wychodzi? Chcę go zrobic na sobote, bo impreza jest u nas. tylko boje sie ze nie wyjdzie i zostane na lodze jutro wieczorem Prosze o szybką odpowiedz
Mmm..wygląda smakowicie..Chyba spróbuję zrobić:)
Sosik idealny. Nic dodac, nic ujac!!:)
Już w tym wieku interesujesz się przepisami?Super!
Zaśliniłam klawiaturę..... Muszę skoczyć do teściowej po śliwki i w sobotę do dzieła !!!!
Przepis rewelacyjny zarówno biszkopt jak i masa:) Siostra była wniebowzięta w swoje 7 urodziny jak zobaczyła prezent od starszej siostry:) A tak mi wyszeł: Mój motylek nie jest tak ładny jak wasze, ale to mój pierwszy konkretny tort. Pozdrawiam - Kasia.
A mogę zamiast śmietany dać jogurt?Będzie bardziej dietetycznie.
Mam nadzieje, że mimo wszystko i tak wyjda !!! Powodzenia Lucynko
Droga Lucyno... Ja właściwie zawsze wszystko robię "na oko" ;) Ale...... na jeden wiekszy brokół - możesz z powodzeniem dodać ok. 15 dag sera, a bułki tartej tyle, aby ciasto dało się formować w rękach na placuszki. Trochę jak plastelina