Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Gwiazdka*

(2007-08-23 07:36)

Kasiu dzięki za przepis. Schabik jest REWELACYJNY!!!!! I bardzo prosty do zrobienia. SUPER SUPER. Polecam

dajanka

(2007-08-23 07:10)

Aha, dzięki dla mnie to od zawsze było poprostu zebranie szumowin

BeaMaj

(2007-08-23 05:03)

Zszumowac tzn. zebrac z powierzchni wytworzona podczas gotowania piane. Pozdrawiam

BeaMaj

(2007-08-23 05:00)

Karkowka bardzo dobra, aromatyczna i soczysta. Podalam ja na cieplo do obiadu ale przy najblizszej okazji zrobie ja jako przekaske na zimno. Pycha!!!

dajanka

(2007-08-23 02:57)

Mari o co chodzi z tym zszumowaniem?

Weronika11

(2007-08-23 01:19)

Natka dzięki za wyreczenie mnie w odpowiedzi;) Nawzajem :D

piegusowa

(2007-08-23 00:31)

Szczerze - nie przepadam za poezją rymowaną, ale bardzo zgrabne są te Twoje rymy i cały wiersz godny pochwały!!

iisskkaa

(2007-08-23 00:25)

wychodzą dwie duże lub trzy małe porcje a jeśli chodzi o biszkopty to oczywiście mogą być okrągłe Biszkopt to biszkopt - niezależnie od tego jaki ma kształt  - i tak zostaną połamane

Pivkova

(2007-08-22 23:48)

A ja dziś robiłam drugą turę tych ogóreczków, tym razem dałam tylko 2 łyżeczki chilli:) Bo wcześniejsza tura, z 3 łyżeczkami, jest aż za wściekła;) I cały czas myślę o użytkowniczce "Elek", która zamiast wypisanych w przepisie 4 łyżeczek (wg mnie i tak będącymi bramami piekieł;) dała 4 ŁYŻKI. WOW :P

Weronika11

(2007-08-22 23:33)

ahh.... olśniło mnie :) wiem cotoza papryka, choduję ją na balkonie, ale nigdy nie spotkałam się z nazwą czuszki :) b. dziękuję za odpowiedź :)

makusia

(2007-08-22 23:23)

robię podobną , tylko bez papryki , ale narobilam sobie smaczka :)) w sobote zrobię Twoją salatke , mniammm :))):))

alidab

(2007-08-22 23:19)

Pozwolę sobie odpowiedzieć zamiast autora przepisu. Czuszki to wąskie, długie i bardzo ostre papryczki.
Tak mogą wyglądać (chociaż są też inne)   ...:)))

Weronika11

(2007-08-22 23:10)

Mam pytanie, co to są czuszki? :)

olcieek

(2007-08-22 23:04)

A rzeczywiście jest podobny. Jak wpisałam w google to wyszukało takową zapiekankę ;) 
Akurat ten przepis to nie z internetu, jadłam takie coś po prostu :)
Coś przeszkadza ?

alidab

(2007-08-22 22:58)

Papryczki z rozmarynem zrobione...:))) Wprowadziłam pewne zmiany : 2 słoiki zrobiłam z całymi papryczkami a jeden z usuniętymi gniazdami nasiennymi.
Do każdego słoika dałam po 1-2 ząbku czosnku i po 1 łyżce oliwy. Przypuszczam, że będzie można zionąć ogniem po tej degustacji ale o taki dodatek mi chodzi...:)))
Tak wyglądały przed pasteryzacją:

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij