Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kamila1234

(2007-08-22 21:18)

Rozumiem,że pieczarki,marchewka i papryka mają być surowe !?

piegusowa

(2007-08-22 21:17)

Przejmujące...
Dwa fragmenty zwlaszcza: "kałuża cierpienia" i "opuchnięte spojrzenie żony"...

kamila1234

(2007-08-22 21:15)

Fajny przepis,całkiem prosty,ale taki oryginalny ! Na pewno wypróbuję ! Nazwę też ma bardzo zachęcającą! Dzięki !!

nonka4

(2007-08-22 21:15)

ups,to chyba ten sam przepis? Piq zwracam honor z tą ilością orzeszków

grzechu7w

(2007-08-22 20:47)

A co z pasteryzacją?

lidka74

(2007-08-22 20:43)

To już niech mąż zadecyduje razem z tobą, w końcu jakby nie było jesteście głównymi dowądzącymi w sprawach kuchni .Wy będziecie to póżniej to jeść.

grzechu7w

(2007-08-22 20:42)

Naprawdę znakomita, wydawało mi się, że za dużo octu w porównaniu do wody...ale wyszła znakomita, taka jak lubię. Dziękuję Alman...dzięki Tobie będę miał niezłą zakąskę..ha..ha.

irator

(2007-08-22 20:35)

No,no,coraz czesciej moj doradca siega lyzka do garka to chyba dobrze wrozy  ,chyba siegne do srodkow drastycznych,chacha .

irator

(2007-08-22 20:29)

Moj maz (doradca smakowo-posilkowy) podpowiada mi zebym czesc zmiksowala ,wiec pytam znawczynie tego sosu o opinie!

lidka74

(2007-08-22 20:14)

Ta potrawka, ona jest taka słodkawa,moje też takie są.A z tym przypalaniem to przepis dostałam od sąsiadki i przepisałam tak jak pisało, może rzeczywiście miałaś zbyt mało soczyste pomidory.

dagmat

(2007-08-22 20:07)

Polecam, obiadek pierwsza klasa! :))

dagmat

(2007-08-22 20:06)

Pychotka! :)) i do tego bardzo prosty przepis

nelti

(2007-08-22 20:03)

tak, są bardzo smaczne i łatwo się je robi, ale ja osobiscie mam problem z formowaniem i w ogole jedzeniem tych pyszności jako ciasteczek!niech mi ktoś podpowie, czy do lodówki je wstawić, czy czekać godziny aż bedą miały odpowiednią konstystencję, żeby móc je w całości zdjąć z papieru?

rybka80

(2007-08-22 20:01)

Basiu bardzo dobre to rafaello.Dałam tylko 1 szkl.cukru dla nas wystarczyło.I oczywiście zrobiłam z posypką na maśle.Dziękuję za przepis, bardzo polecam.Szybko się go robi i jest pyszny.Postaram się wrzucić zdjęcie.Pozdrawiam

irator

(2007-08-22 19:58)

Ponad 20 lat bawie sie w przetwory a 1-szyraz robie cos takiego! Moja potrawka jest dosc slodka czy taka ma byc?Gotuje sie juz 0,30 min.i ciagle jest jakas rzadka , choroba wogole daleko jej do przypalania .Moze moje pomidory byly zbyt soczyste.Jaka ma byc konsystencja ?Acha , dalam zwykly ocet.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij