Moja pasta z tuńczyka jest troszke bardziej skomplikowana ale za to jaka smaczna. Dzieci które nie znosza zieleniny pałaszuja ją bez oporów.
Do odsaczonego tuńczyka z puszki dodaje 1 łyzkę majonezu , 1 łyżkę czubat ą twarozku np. twój smak , Philadelfia czy Almette , 3 łyżki keczubu oraz peczek zieleniny ( pietruszka lub szczypior ) wymieszać i zjadać z chrupkim pieczywem . Polecam, smacznego
Robię dzisiaj, zobaczę jak smakuje?
Olusiu?![]()
smakuje znakomicie?
Krówka znika błyskawicznie, do masy krówkowej dodałam pokruszone orzechy, REWELACJA!!!
dzisiaj będę go robić.Mam nadzieję że będzie smakować? Dzięki
Xenka!Nobel ci się należy za ten przepis!!!Super wyszło,mało pracy-wielki efekt!!!Pozdrawiam cieplutko!!
Nigdy nie próbowałam zmniejszać... ciasto wyrasta dość potężnie i nie jest za słodkie. Ale jeśli dałabyś pół szklanki mniej ,to chyba nicsię takiego nie stanie, Ekko :)))
Bardzo się cieszę, że smakowało :)
czy ilość cukru można zmniejszyć bez szkody dla ciasta?
Teramisu bardzo dobra rzecz.Ostatnio robiłam ale bez moczenia w kawie,biszkopty nawilzyłam amaretto i to wystarczyło.
Olusia - jak najbardziej w piekarniku tez mozna je zrobic bez problemu, ale takze trzeba zawinac je w folie aluminiowa. Do wszystkich - dzieki za mile komentarze, milego smakowania :)
tiramisu wyszło bardzo dobre, biszkopty trochę za bardzo sie rozmiękczyły ale to już moja wina, mąż pochwalił, chociaż na pomysł zrobienia tego deseru zareagował panicznym: "nie dasz rady, przecierz nigdy nie robiłaś, czy na pewno z tego serka?" itp., a jednak znowu Go zaskoczyłam :) Polecam serek mascarpone z Piątnicy
Szukałam, szukałam aż znalazłam przepis w swoich notatkach. Do ciasta ma być 1 szklanka cukru pudru. Już poprawiłam.
Pierre chcialam Ci odpisac ale karkuma mnie uprzedzila. Drogi Pierre wydaje mi sie, a nawet jestem pewna, ze sie mylisz. Mozna wiele przykladow przytaczac, powolywac sie na psychologie i inne nauki ale ja odpowiem prosto najwazniejszym przykazaniem Nowego Testamentu ktory jest nie tylko dla osob wierzacych wazny: "Kochaj Blizniego swego jak siebie samego"...Czyli im bardziej kochasz i akzeptujesz siebie tym wieksze bedzie milosc i zrozumienie innich.Pierre wydaje mi sie, ze Ty mylisz zdrowa milosc wlasna z egoizmem a to sa dwie bardzo rozne sprawy choc egoizm w rozsadnej dawce jest kazdemu potrzebny. A czy to TYLKO czy AZ Bajki? Pozdrawiam serdecznie
Robiłam w maslance ale niestety panierka nie trzymała się mięsa ale przyklejała się do folii którą wyłożyłam blachę