Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

misiowa

(2007-08-21 20:56)

kaja - w takim razie polecam - myślę, że sałatka cię nie rozczaruje, a wręcz miło zaskoczy! Daj znać jakie wrażenia :)
0

morisek11

(2007-08-21 20:56)

a czy to jabłko prze dodaniem do sałatki skropić sokiem z cytryny,aby nie ściemniało?pozdrawiamy!!!

misiowa

(2007-08-21 20:54)

fajnie, że ci smakowało :)

irator

(2007-08-21 20:36)

Czy jesli zamiast ogorkow dam cukinie to bedzie dobry pomysl ? Ogorki juz mi sie skonczyly a cukinii mam dosyc duzo ! Co jesli zamiast chili dam 2 lyzki papryki ostrej ? A moze pieprz kajenski ?Przepraszam ze mieszam w twoim przepisie ale chcialabym wykorzystac to co mam w zapasie  .

firaneczka

(2007-08-21 20:30)

Ogórki rewelacja!!!

donia84

(2007-08-21 20:19)

Myślę że spokojnie wystarczy. Bez obaw, nawet jak rozpuścisz w pół szklanki wody to i tak się zetnie. Trochę wymaga to czasu, ale się zetnie. Radzę tylko użyć słodkich jabłek, bo ja miałam kwaśne, przez co ciasto było kwaskowate, a do tego bardzo szybko mi ciemniały. Tobie na pewno masa wyjdzie jaśniejsza. Jak wypróbujesz, to pochwal się jak Ci wyszło. Pozdrawiam

nonka4

(2007-08-21 20:10)

Wyszła pyszna,uwielbiam rybki wszelakie.Pozdrawiam

nonka4

(2007-08-21 20:09)

zrobiłam pychota,polecam!

torpeda78

(2007-08-21 19:49)

rewelacja...nawet piecze go mój Tato w Norwegii....pozdrawiam

storczyk

(2007-08-21 19:42)

Polecam!! Zapiekanka bardzo dobra, następnym razem dodam trochę ostrej papryki ala smaczku!!
Pozdrawiam

torpeda78

(2007-08-21 19:40)

rozumiem ze BUDYŃ jako proszek?

BeaMaj

(2007-08-21 19:39)

Drozdzowka bardzo dobra! Zrobilam z jablkami i kruszonka. Bede powracac do tego przepisu. Pozdrawiam

lelek

(2007-08-21 19:38)

Interesujące połączenie składników. Na dodatek bez majonezu :) dzięki czemu lepiej widać kokardki. Już dodałam do ulubionych. Pozdrawiam!

Krystyna911

(2007-08-21 19:32)

Odpowiem za autorkę przepisu, gdyż sama robię identyczne już od wielu lat. Jajka są w całości - po jednym jajku wbitym bez rozbełatania do jednej bułki. Białko się tak ładnie zetnie a żółtko jest półpłynne. Po prostu pychota.

lelek

(2007-08-21 19:31)

Właśnie objadam się tą sałatką - ummmm, prawdziwa uczta dla zmysłów!! Co więcej, jest to jak dotąd jedyna sałatka w Wielkim Żarciu, która ma tak orginalne połączenie składników. Efekt zachwycający. I rzeczywiście wychodzi jej baaaaardzo dużo, a nie wymaga zbyt wiele pracy. :) Niech żałują wszyscy, którzy jej jeszcze nie wypróbowali ! !

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij