Madiee, cieszę się, że ciasto Ci smakowało. Dziękuję za pozytywny komentarz.
Witaj! Właśnie zrobiłam to ciacho i siedzi ono w lodówce:) mam tylko obawy co do tego czy coś z niego będzie bo wyszło bardzo kleiste:/ i straaaasznie się ciągnie:/ robilam wszystko według przepisu nom ale cóż- zobaczymy jakie będą efekty !!! Mam nadzieje ze wyjdzie coś z tego! Później podziele się relacjami z wypieku. Ciumki
Robiłam, jest pyszna. Ponieważ lubię melony, dałam dużego. Sałatka godna polecenia.
I ja się skusiłam na ten przepis.Filetowałam sześć udek,pierwsze dwa to okropnośc a potem juz szło.Udka były w niedziele na obiad i moge powiedzieć że to była rewelacja,dziękuje za przepis.Mój mąż nie lubi udek z kurczaka i jeszcze nigdy się nie zdarzyło aby zjadł jedno całe a te z twojego przepisu zjadła dwa.Pyszności
Ale z czym to się je ??
Cieszę się, że takie udka smakują Twojej rodzince;-))) u mnie sprawa jest prosta: mąż bardzo nie lubi ogryzać żadnych kosteczek i nie mam i nnego wyjścia robię tylko takie
Pozdrawiam. K
cieszę się ,że wszystkim ciasto przypadło do gustu,ja piekę z tego przepisu nie tylko jagodzianki,ale i i nne smakowitości np:drożdżówki z kruszonką.Dziękuję za miłe komentarze i pozdrawiam.
Zrobiłam w wersji wiśniowej - przepyszne !!!! Wszystkim bardzo smakowało . Pozdrowienia dla autorki
A to ciekawe, że tak przygotowane udka mogły nie smakować! Moi goście wręcz życzą sobie ich na stole. Toteż robię je zamiennie z udkami faszerowanymi mięsem z przepisu Sweety.Ostatnio teściowa zażyczyła sobie ich na uroczyście obchodzone imieniny i powiem otwarcie, że pierwsze zniknęły ze stołu a zrobiłam ich dużo, bo aż 16 szt.Szwagierki zamierzają kupić po 2 udka i ćwiczyć trybowanie kości! Tak więc przepis poszedł w świat i raduje podniebienia!
Widzę Kamilko że znowu podajesz przepis na jakiś fajny serniczek to chyba twoja specjalność.
Naprawdę świetny serniczek!
Wszystkim smakował. Ostatnim razem zrobiłem go 2 lata temu (jako 16-to latek, wiem lubię się chwalić :) )
Do dziś pamiętam ten smak, mniam... Jutro znów go piekę, mam nadzieję że wyjdzie, hah...
Ekkore ten przekładaniec wygląda imponująco!!! Nie zawaham się spróbować przy jakiejś okazji
Bardzo ci dziękuję Hyundai za pochwałę moich ogórków Tych "wściekłych" nie próbowałam Zawsze robię z tego przepisu W tym roku poeksperymentowałam i zrobiłam bez skórki Wyszły delikatniejsze w smaku
Brzmi pysznie i ląduje w ulubionych:)