W tym roku robiłam te ogórki i pomyślałam, że jak z tabasco to mogą być ostre. W rzeczywistości wcale tak nie jest są pyszne!!! Część ogórków jakie miałam zrobiłam z tego przepisu a część z zachwalanego przez wszystkich przepisu "Wściekłe ogórki". Nie wiem co ludzie widzą a raczej czują w tych wściekłych!!! Te są naprawdę dobre, polecam a jak ktoś chce zionąć ogniem to można dodać więcej tabasco - 2 razy więcej i będą lepsze od tych wściekłych!!!
Pychaa!!!! są naprawde pyszne, robiłam je jakis czas temu ale dopiero teraz dodaje komentarz :) wszyscy sie nimi zachwycali, musialam robic te jagodzianki 2 dni pod rząd :D
Dokładnie.Te ciastka są korzenne. Świetnie komponują się z resztą.
ja tez teraz jem jeszcze cieplusie :) ale ja tak ladnie nie formowalam bo bym sobie rece popalila a masa przyklejala sie juz do garnka :(
Rzeczywiście ten przepis na krem jest od dawna znany. Z mojego dświadczenia, lepiej ugotować zwykły budyń i potem połączyć go z margaryną lub masłem. Co do proporcji: Należy ugotować 2 budynie na 0,5l mleka i oczywiście dosłodzić trochę. Pozdrawiam
Sałatka ta jest rewelacyjna polecam!!!!!
robiłam taką goloneczkę tyle że jeszcze dodatkowo goloneczka posypana była kmikiem .... sporo to zmienia :)
najlepiej jest gotowac mleko w puszce 3 godz., wtedy na pewno masa bedzie miala dobra konsystencje
Ja zawsze gotuje mleko 1,5 i tak podałam w przepisie i zresztą tak też robiłam, może nastepnym razem sprubój gotować mleko troszke dłużej, bo niewiem co mogło być przyczyna że masa była rzadka. Fajnie że się nie poddajesz i będziesz próbowac jeszcze. A jakiego użyłaś serka? pozdrawiam
witam do czesci sa moje zdjecia, jednak nie jestem na razie w stanie zrobic wsyztskiego, zatem poki co daje zdjecia z ksaizki/ od kolezanek z domu. a w przyszlosci dorzuce nowe ;)
Mój mąż zrobił ten blok, ogólnie smaczny ale dodał 2 łyżki cacao i 4 łyzki nesquika i przez to jak dlamnie trochę za słodki. Ale generalnie super, smak z dzieciństwa:)))
o to pamietam z dziecinstwa! Pyszne!
Sezon "cukiniowy" w pełni więc wypróbowałam ten przepis. Powiem krótko PYCHOTA!!!!!!. I ten sos do tych placków - pasuje idealnie (ja dodałam do niego jeszcze natkę pietruszki). A same placki wzbogaciłam o cebulę.
A oto dzisiejsze dzieło.
Napewno będe to robić częściej.