Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Hyundai

(2007-08-13 19:19)

W tym roku robiłam te ogórki i pomyślałam, że jak z tabasco to mogą być ostre. W rzeczywistości wcale tak nie jest są pyszne!!! Część ogórków jakie miałam zrobiłam z tego przepisu a część z zachwalanego przez wszystkich przepisu "Wściekłe ogórki". Nie wiem co ludzie widzą a raczej czują w tych wściekłych!!! Te są naprawdę dobre, polecam a jak ktoś chce zionąć ogniem to można dodać więcej tabasco - 2 razy więcej i będą lepsze od tych wściekłych!!!

gosia26

(2007-08-13 19:15)

Pychaa!!!! są naprawde pyszne, robiłam je jakis czas temu ale dopiero teraz dodaje komentarz :) wszyscy sie nimi zachwycali, musialam robic te jagodzianki 2 dni pod rząd :D

ksenusia

(2007-08-13 19:11)

Dokładnie.Te ciastka są korzenne. Świetnie komponują się z resztą.

NataliaGdansk

(2007-08-13 18:31)

ja tez teraz jem jeszcze cieplusie :) ale ja tak ladnie nie formowalam bo bym sobie rece popalila a masa przyklejala sie juz do garnka :(

Julita_89

(2007-08-13 18:24)

Rzeczywiście ten przepis na krem jest od dawna znany. Z mojego dświadczenia, lepiej ugotować zwykły budyń i potem połączyć go z margaryną lub masłem. Co do proporcji: Należy ugotować 2 budynie na 0,5l mleka i oczywiście dosłodzić trochę. Pozdrawiam

marzena2802

(2007-08-13 18:18)

Sałatka ta jest rewelacyjna polecam!!!!!

toxynka

(2007-08-13 18:17)

robiłam taką goloneczkę tyle że jeszcze dodatkowo goloneczka posypana była kmikiem .... sporo to zmienia :)

Fot. bunia, Tiramisu buni
Tiramisu buni
27.1k
524
25
bunia
dzinks

(2007-08-13 17:28)

najlepiej jest gotowac mleko w puszce 3 godz.,  wtedy na pewno masa bedzie miala dobra konsystencje

jestsuper

(2007-08-13 17:26)

Dobry pomysł, możemy tak wekować zupę, która została nam z obiadu. wtedy mamy gotowy obiad, gdy nie bedzie czasu na gotowanie

jestsuper

(2007-08-13 17:20)

ile słoiczków wychodzi z tej proporcji składników? takiej wielkosci jakiej robicie. po co dwa razy biegac po warzywa jak okaze sie ze do zimy zabraknie

Fot. bunia, Tiramisu buni
Tiramisu buni
27.1k
524
25
bunia
bunia

(2007-08-13 17:19)

Ja zawsze gotuje mleko 1,5 i tak podałam w przepisie i zresztą tak też robiłam, może nastepnym razem sprubój gotować mleko troszke dłużej, bo niewiem co mogło być przyczyna że masa była rzadka. Fajnie że się nie poddajesz i będziesz próbowac jeszcze. A jakiego użyłaś serka? pozdrawiam

koalcia

(2007-08-13 17:19)

witam do czesci sa moje zdjecia, jednak nie jestem na razie w stanie zrobic wsyztskiego, zatem poki co daje zdjecia z ksaizki/ od kolezanek z domu. a w przyszlosci dorzuce nowe ;)

bunia

(2007-08-13 17:13)

Mój mąż zrobił ten blok, ogólnie smaczny ale dodał 2 łyżki cacao i 4 łyzki nesquika i przez to jak dlamnie trochę za słodki. Ale generalnie super, smak z dzieciństwa:)))

Dorota zza plota

(2007-08-13 16:39)

o to pamietam z dziecinstwa! Pyszne!

Gigi

(2007-08-13 16:37)

Sezon "cukiniowy" w pełni więc wypróbowałam ten przepis. Powiem krótko PYCHOTA!!!!!!. I ten sos do tych placków - pasuje idealnie (ja dodałam do niego jeszcze natkę pietruszki). A same placki wzbogaciłam o cebulę.
A oto dzisiejsze dzieło.


Napewno będe to robić częściej.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij