Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Fot. Wkn, Pancakes wg Wkn
Pancakes wg Wkn
99.9k
1.3k
158
Wkn
kate501

(2007-08-12 22:15)

pycha!!!

superka

(2007-08-12 22:06)

Bożenko , a ile tej cukinii? Może po prostu dodałabyś swój przepis na ananaski  cukiniowe??

a_gajek

(2007-08-12 22:04)

Robiłam dzisiaj to ciasto, po zmieszaniu wszystkich skladników ciasto wyszło strasznie lepkie wręcz lejące a ja jestem nauczona, że ciasto drożdżowe ma odchodzić od ręki więc wyrabiając je zużyłam jeszcze ok 2 szkl. mąki dodatkowo. Wyszło super ale czy to normalne, czy Wy też tak robicie? Na śliwki nasypałam posiekane płatki migdałowe i troche cukru i bardzo smaczne było a właściwie jeszcze jest :)

superka

(2007-08-12 22:03)

Bacha , ser nie może być zbyt miękki , mama dobrze Ci radzi . Gdy jest miękki , możesz go spróbować odcisnąć w gazie . A może uda Ci sie kupic ser na wagę, on zazwyczaj jest bardziej zbity , nie robiony z mleka  w proszku . Aby farsz nie był rzadki to ciepłe ziemniaki przepuśc przez praskę do ziemniaków , bo zimne to możesz przez maszynkę i wtedy wymieszaj z serem. Ja zawsze farsz przygotowuję dzień wcześniej. Aha , może ziemniaki gotujesz zbyt długo? Nie musisz , i tak bedą mielone:))

superka

(2007-08-12 21:49)

Najważniejsze , aby dać dżem wysokosłodzony , bo tylko nadaje sie do pieczenia , niskosłodzony -wypłynie  z kazdego ciasta .:))

luckystar

(2007-08-12 21:35)

Mari, bardzo chetnie bym wyprobowala, ale znow nie mam tego cukru zelujacego....:((( Wlasnie szukam przepisow na pomidorowe przetwory, ale co ja moge zrobic bez tego cukru??? czy moze dac normalny i gotowac dluzej????

mu

(2007-08-12 21:26)

Często robię w domu podobne ciacho, ale zamiast herbatników z czekoladą daję zwykłe i lukruje, a zamiast brzoskwiń- prażone jabłka
twoje musi być jeszcze pyszniejsze- uwielbiam brzoskwinie i czekoladę:) na następny raz wypóbuję twój wariant

edi68

(2007-08-12 21:13)

Na czym polega test lodówkowy?

viva

(2007-08-12 21:08)

huuuurrrraaaa!!!!!udało mi się zdjecie wkleić!!!tak właśnie wyszedł mi ten placuszekpozdrawiam!!!!

viva

(2007-08-12 21:07)

magda77

(2007-08-12 20:48)

Wyszły pyszne !!! Chrupiace na zewnątrz a w środku puszyste i ...pyszne !!! Polecam !!

luka06

(2007-08-12 20:34)

 Wczoraj zrobiłam tę krajankę. Wszystkim smakowała.Bardzo dobry przepis na letnie popołudnie. Następnym razem  użyję biszkopty zamiast herbatników .

Pyszniutka

(2007-08-12 20:29)

Ciecze sie ze babka smakuje! Ja rowniez ja uwielbiam, jest tania, zawsze mi wyrasta i najwazniejsze - jest pyszna! Pozdrawiam!

diehappy

(2007-08-12 20:27)

Dla mnie nie był łatwym plackiem :P wyszedł dobrze, chociaż go zepsułam, bo mi się wszystko rozlało, ale i tak goście się zajadali :) może kiedyś mi wyjdzie. Muszę nabrać wprawy. Narazie jestem początkująca :P ale placek polecam ! Bardzo smaczny !

Pyszniutka

(2007-08-12 20:22)

Jakoś nie moge znalezc ostrej papryki czy mozna zamiast niej dac jakiegos ostrego sosu? mam zamiar zrobic bo nie ma to jak paprykarz domowej roboty;]

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij