takie pierogi robie bardzo czesto bo przepadamy za nimi tylko janie dodaje jajka do ciasta ale sa pyyycha
U mnie pieczarki sa prawie do kazdego obiadu bo lubimy a rybe taksamo napewno zrobie i dam znac pozdrawiam
Podaję swój przepis; 3 szkl. wody 3 szkl. cukru 1 łyżka kwasku cytrynowego 1 galaretka ananasowa 1 cukier waniliowy Podane składniki zagotować, na wrzący syrop wrzucić pokrojoną w kostkę cukinię. Gotować 7 minut. Wrzące wkładać do słoików.
PYCHOTA! Mam opory przed pieczeniem ciast, zwykle coś chrzanię i nie wychodzi to co miało wyjść, a tym razem udalo się super!!!
Jak u mamy... Z braku rodzynek dodałam orzechy włoskie i odrobinę kandyzowanego imbiru. Z ciasta pozostały reszteczki, może mąż się zlituje i na jutro do kawy kawałeczek mi zostawi... ;) Dzięki za uratowanie mojej nadwątlonej wiary we własne możliwości cukiernicze! :)))
emssa ............nie zakwaszam zupełnie nieczym , to bigosik z młodej kapusty i szkoda psuć takiego smaku .Bo zmienia sie smak całkowicie takiego dania poprzez zakwaszanie.
A co z białkiem od jajek pozdrowienia
zrobiłam go dzisiaj i gdy dodałam kakao rozrobione z wodą zimną to nie połączyło się z masą może za szybko wlałam do masy a może nie potrzebnie używałam miksera lepiej było by ucierać masę ręcznie i też zabrakło masy na tort ponieważ najpierw posmarowałam pierwszą i drugą warstwę gotowego ciasta biszkoptowego i zabrkło mi na wierzch może ktoś podpowie mi gdzie popełniłam błąd bo smaczna była masa pa
własnie ją pije.. naprawde dobra ,, polecam
no i zrobilem.udalo sie;) tylko zapomnialem o wywarze zby na koniec polac ale poradzilem sobie olejem z przyprawami. podczas duszenia zeberek juz po podsmazeniu proponuje dodac troche wina.spowoduje to ze mieso bedzie bardziej kruche,dzieki za przepis, pozdrawiam
Bardzo dobra i bardzo szybka. Zrobiłam ją dosłownie w 10 minut. Zapomniałam kupić oliwki więc było bez nich :).
Bardzo dobra chociaż przy tej ilości innych składników gdzieś zaginęły te paluszki krabowe ;). Nie miałam pora więc dodałam drobniutko pokrojoną cebulkę :)
Sałatka super pyszna. Pierwsza zniknęła za stołu. Zrobiłam z sałatą lodową i następnym razem podwoję ilość ;)
Zakochałam się w tym cieście. Nie dość że robi się je ekspresowo to smakuje cudnie. Wg mnie nie przypomina bounty ale jest pyszne. Na pewno będę częściej je robiła ale ilość masy chyba troszkę zwiększę :)
U mnie w wersji pomarańczowej :). Bardzo smaczne i naprawdę szybkie w przygotowaniu.
Dzieciaki zachwycone. Ciasto bardzo smaczne :). Wyszło mi 35 sztuk plus bułeczka. Oto moje świnki :)