Dobre te paróweczki. Na pewno powtórzę je jeszcze.
Witam. Często tu zaglądam. Korzystam z przepisów i podpowiedzi forumowiczów. Z podanego przepisu upiekłam dwie chałki. Jedna z rodzynkami i kruszonką, druga z sezamem i makiem. Pycha. A jakie pulchniutkie. Dziekuję za przepis. Szczególnie jestem z siebie dumna, bo zapomniałam dodać żółtka, a i tak chałeczka mniam, mniam. Zapach rozchodzi się po całym mieście. Oto dowód fotograficzny mojego sukcesu kulinarnego. Pozdrawiam serdecznie. Stokrotka42.
nie mam pojęcia jak mogą smakować te ogóreczki ale coś mnie do nich ciągnie dodam do ulubionych i zrobiekiedy od zrobienia mogę je skosztowac?
Dziękuję za ten przepis . Nigdy nie wiedziałam jak , zrobić ćwikłe na zimę . Prosty przepis , ale może być super.
Jaki ma być ten ser serduszko ? Pytam dlatego ,że chyba powinien byc chudy albo odsaczony odstany parę dni w lodowce. Tak radzi moja mama . Robilam pare razy ruskie i zawsze po ugotowaniu farsz w moich pierogach jest żadki dlatego sie zniechęcilam a uwielbiam te pierogi proszę o odpowiedz
Pare moich uwag: wlasnie zaprawiam sie w robieniu chleba z bardzp podobnego przepisu. Pierwszy chleb wyszedl mi dobry ale troche gliniasty (robilam na samym zakwasie) zakwas wyrosl i owszem ale pod koniec- po 6 dniach -sie "rozleniwil". Chleb rosl 8 godzin - zgodnie z moim przepisem. Myslalam, ze moze po prostu mial za malo czasu na wyrosniecie.Ale no wlasnie na drugi zakwas maz kupil przez nieuwage make zytnia biologiczna czyli ekologiczna i roznica okazala sie ogromna. Nie tylko w zakwasie: w tym samym czasie zakiszaniaco pierwszy, uciekl mam "nowy" zakwas trzy razy z miski a robilismy go tez od zera czyli nie dodajac starszego zakwasu. Pachnial tez o wiele intensywniej juz przy zakwaszaniu.
Mysle, ze "zwykla maka" nie ma (moze przez pestycydy a moze przez dluzsze magazynowanie) tyle sil witalnych, badz tez jej wlasciwisci nie sprzyjaja juz tak dobrze rozwojowi bakterii potrzebnych do utworzenia zakwasu.
nic sie nie pomyliło,kup tylko dokładnie ten serek w lidlu a napewno tiramisu ci będzie smakowało
ja dodaję zawsze ze 2 -3 poidorki obrane ze skórki i pokrojone w kostkę pozdrawiam. bacha
ciesze sie ze smakowalo ;) zapraszam na inne przepisy :)
ciesze sie ze smakowal ;) zpaomnialam przez dlugi czas jak sie nazywa ta stronka ;) teraz nastepuje reaktywacja przepisikow ;)
nic a nic maki ;) przepis kompeltny
ciesze sie ze smakowaly:)
Ali :)))) bardzo przyjemny piernik... jak ja lubię poznawać Twoje przepisy!!!
Bardzo sympatyczne danko, i megaszybkie. Wchodzi do menu.
Wypróbuj,i nie czekaj za długo !! Warto trochę połasuchowć !!!!