Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kamila1234

(2007-08-11 13:25)

Fakt ,nie jest w całęj okazałości widoczny,jednak gdy robiłam zdjęcie nie myślałam że będzie ono udostępnione szerszemu,tak szacownemu gronu znawców kuchni.

Abadeon

(2007-08-11 13:25)

dobre, dobre. zrobilem i wszystkim samkowalo. dzieki za przepis, pozdrawiam

Abadeon

(2007-08-11 13:24)

ja dzis zamierzam, zobaczymy jak wyjdzie

polaa

(2007-08-11 12:03)

ja robie taka samo sałatke i jest bardzo dobra:]POLECAM

MonkaD

(2007-08-11 12:00)

Witam. Jeżeli położę na ciasto przekrojone na pół śliwki, to nie opadnie mi ciasto ze względu na to, że śliwki są cięzkie ? Czy mam je wciskać w ciasto i jak gęsto kłaść ?

dorka1315

(2007-08-11 11:56)

Kotleciki rewelacyjne moje dzieci się zajadały poprostu pyszne.Pozdrawiam  i dzięki za przepis

MonkaD

(2007-08-11 11:55)

Jeżeli będę piekła na termoobiegu, to w ilu stopniach i ile minut ? I czy śliwki mogę nałożyc, czy będą zbyt ciężkie ?

grybalski

(2007-08-11 11:42)

Chyba "po ormiańsku" ;-) Nadziewane cebule mi się rozsypały :-( ale zupka była pyszna

ela2225

(2007-08-11 11:37)

Uwielbiam takie dania napewno zrobię.

edziakalitowa

(2007-08-11 11:31)

przecież napisalam że z tego programu to jest orginalny przepis

alidab

(2007-08-11 11:27)

Mari, udało mi się jeszcze wczoraj kupić wiśnie i bardzo się ucieszyłam, że mogę zrobic jeszcze cos ciekawego...:))) Z części zrobiłam wiśnie w miodzie jedną porcję właśnie tej konfitury z rumem i migdałami. Oczekuję po tym przepisie ciekawego efektu ale póki co muszę przez kilka dni się z nimi 'pobawić'.
Jak konfitura będzie gotowa- podzielę się uwagami. Do wiśni dodałam tylko 1,10 kg cukru bo 1,5 kg  wydawało mi się stanowczo za dużo.
Teraz trochę cierpliwości...:)))

terjon

(2007-08-11 11:05)

Super tort.Szkoda ,że szklanki troche go przysłoniły bo tego piękna było by więcej i dokładniej było by widać.

sunny

(2007-08-11 10:26)

Czy można zastąpić jakoś mąkę kukurydzianą?

Fot. Wkn, Murzynek
Murzynek
247k
930
90
Wkn
iwcia_w

(2007-08-11 10:22)

udało mi się w końcu coś upiec - o to chodziło pozdrawiam

iwcia_w

(2007-08-11 10:19)

MIODZIO!!! Murzynek wyszedł rewelacyjny; moi domownicy szybko sprawili, że zniknął; a ja się cieszę że udało mi się w końcu coś.POLECAM  każdemu bo murzynek jest mniamuśny!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij