Fakt ,nie jest w całęj okazałości widoczny,jednak gdy robiłam zdjęcie nie myślałam że będzie ono udostępnione szerszemu,tak szacownemu gronu znawców kuchni.
dobre, dobre. zrobilem i wszystkim samkowalo. dzieki za przepis, pozdrawiam
ja dzis zamierzam, zobaczymy jak wyjdzie
ja robie taka samo sałatke i jest bardzo dobra:]POLECAM
Witam. Jeżeli położę na ciasto przekrojone na pół śliwki, to nie opadnie mi ciasto ze względu na to, że śliwki są cięzkie ? Czy mam je wciskać w ciasto i jak gęsto kłaść ?
Kotleciki rewelacyjne moje dzieci się zajadały poprostu pyszne.Pozdrawiam i dzięki za przepis
Jeżeli będę piekła na termoobiegu, to w ilu stopniach i ile minut ? I czy śliwki mogę nałożyc, czy będą zbyt ciężkie ?
Chyba "po ormiańsku" ;-) Nadziewane cebule mi się rozsypały :-( ale zupka była pyszna
Uwielbiam takie dania napewno zrobię.
przecież napisalam że z tego programu to jest orginalny przepis
Mari, udało mi się jeszcze wczoraj kupić wiśnie i bardzo się ucieszyłam, że mogę zrobic jeszcze cos ciekawego...:))) Z części zrobiłam wiśnie w miodzie jedną porcję właśnie tej konfitury z rumem i migdałami. Oczekuję po tym przepisie ciekawego efektu ale póki co muszę przez kilka dni się z nimi 'pobawić'.
Jak konfitura będzie gotowa- podzielę się uwagami. Do wiśni dodałam tylko 1,10 kg cukru bo 1,5 kg wydawało mi się stanowczo za dużo.
Teraz trochę cierpliwości...:)))
Super tort.Szkoda ,że szklanki troche go przysłoniły bo tego piękna było by więcej i dokładniej było by widać.
Czy można zastąpić jakoś mąkę kukurydzianą?