Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

agaber

(2007-08-11 09:57)

wenndy55 jest mi bardzo miło że chlebek  na stałe zagościł w waszym domu.Ja piekę   ostatnio ten chlebek w temp.180 st z włączonym termoobiegiem tylko przez 40-45 min i tez jest bardzo dobry .Pozdrawiam serdecznie:)

Rosa

(2007-08-11 09:53)

oj tak a wydaje się ,że to było dopiero wczoraj -śliczne wspomnienie Janku,pozdrawiam  - rosa

bettsi

(2007-08-11 09:39)

Ciekawy przepis.........  Szkoda,że nie wkleilas zdjęcia ale i tak go wypróbuje. Pozdrawiam !!!!!!!!!!

zuza

(2007-08-11 09:29)

esob1- nie ma większego znaczenia jakie to będą śmietany.Osobiscie dodaję śmietanę 18% z Piątnicy.

alidab

(2007-08-11 08:25)

Nie jestem fanką takich połączeń owocowo-kakaowych czy czekoladowych (wyjątek stanowią powidła śliwkowe z czekoladą do przełożenia piernika oraz duet wiśniowo-czekoladowy np. w torcie schwarzwaldzkim) - jednak ten przepis intrygował mnie na tyle, że postanowiłam wypróbować.Nie miałam zwykłego mleka słodzonego w puszce tylko kakaowe i takie dałam. Dla podkreślenia smaku dodałam 2-3 łyżki rumu i myślę, że"nutella" w moim wydaniu doskonale się sprawdzi do przekładania pierniczków czy innych ciasteczek. Jestem jeszcze ciekawa efektu bez dodatku kakao tylko z budyniem waniliowym ...:)))
Tak wygląda moja udawana jabłkowa nutella

dajanka

(2007-08-11 01:02)

Brzmi apetycznie... mniam... Trzeba wypróbować

emssa

(2007-08-10 23:28)

I niczym nie zakwaszasz?

Klaudi

(2007-08-10 23:21)

Genialne!!! dziękuję serdecznie za przepis i pozdrawiam.

emssa

(2007-08-10 23:18)

Pasteryzowac tylko 10 min.?Ja pasterywuje fasolke 1 godz. dlatego ,ze jest zakwaszona,bo jakby nie byla to trzeba pasteryzacje powtarzac

sabia

(2007-08-10 23:01)

Zrobiłam ryż wg Twojego przepisu do sałatki. Dzięki kurkumie ma ciekawy smaczek i piękny kolor :)

julka525

(2007-08-10 22:45)

Supeeeeer!!!!!!!!!!!!!! dzięki za przepis :)

zosiek

(2007-08-10 22:09)

Dzięki za wyjaśnienia.....bpytanie było banalne...ale pytać to nie grzech, gorzej jest nie wiedzieć ...:-)))

aleksandra

(2007-08-10 22:07)

TZN cudo :P

aleksandra

(2007-08-10 22:06)

jestem pod wrazeniem DUDOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!

basia19

(2007-08-10 21:46)

Nie, bo zrobi się brzydki korzuch.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij