wenndy55 jest mi bardzo miło że chlebek na stałe zagościł w waszym domu.Ja piekę ostatnio ten chlebek w temp.180 st z włączonym termoobiegiem tylko przez 40-45 min i tez jest bardzo dobry .Pozdrawiam serdecznie:)
oj tak a wydaje się ,że to było dopiero wczoraj -śliczne wspomnienie Janku,pozdrawiam - rosa
Ciekawy przepis.........
Szkoda,że nie wkleilas zdjęcia ale i tak go wypróbuje. Pozdrawiam !!!!!!!!!!
esob1- nie ma większego znaczenia jakie to będą śmietany.Osobiscie dodaję śmietanę 18% z Piątnicy.
Nie jestem fanką takich połączeń owocowo-kakaowych czy czekoladowych (wyjątek stanowią powidła śliwkowe z czekoladą do przełożenia piernika oraz duet wiśniowo-czekoladowy np. w torcie schwarzwaldzkim) - jednak ten przepis intrygował mnie na tyle, że postanowiłam wypróbować.Nie miałam zwykłego mleka słodzonego w puszce tylko kakaowe i takie dałam. Dla podkreślenia smaku dodałam 2-3 łyżki rumu i myślę, że"nutella" w moim wydaniu doskonale się sprawdzi do przekładania pierniczków czy innych ciasteczek. Jestem jeszcze ciekawa efektu bez dodatku kakao tylko z budyniem waniliowym ...:)))
Tak wygląda moja udawana jabłkowa nutella
Brzmi apetycznie... mniam... Trzeba wypróbować
I niczym nie zakwaszasz?
Genialne!!! dziękuję serdecznie za przepis i pozdrawiam.
Pasteryzowac tylko 10 min.?Ja pasterywuje fasolke 1 godz. dlatego ,ze jest zakwaszona,bo jakby nie byla to trzeba pasteryzacje powtarzac
Zrobiłam ryż wg Twojego przepisu do sałatki. Dzięki kurkumie ma ciekawy smaczek i piękny kolor :)
Supeeeeer!!!!!!!!!!!!!! dzięki za przepis :)
Dzięki za wyjaśnienia.....bpytanie było banalne...ale pytać to nie grzech, gorzej jest nie wiedzieć ...:-)))
TZN cudo :P
jestem pod wrazeniem DUDOOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!
Nie, bo zrobi się brzydki korzuch.