A próbowałyście w wersji jabłko + por + majonez? Też bardzo dobre!
ciasto bardzo podobne do 3bita :) ale te orzeszki... uwielbiam więc w najbliższym czasie wypróbuję tą wersję, wrzucam w ulubione
Aha a kupiłam w tortownia.pl
Hej Aniu
Esencja wygląda tak:
Nie jest tania ja kupiłam za 25zł taka buteleczkę, ale jak widzę baaardzo wydajna. Jest na bazie alkoholu i olejku z mięty pieprzowej. Bardzo intensywny zapach i smak.
Pozdrawiam
A jak wyglada ta esensja mietowa i z jakiej firmy kupujesz bo ja jeszcze sie nie spotkałam .A ciastka wyglądają super.Pozdrawiam ANKA
Moja mama mrozi wszystkie ciasta. To również było mrożone. Jeżeli zamrozisz w szczelnym pojemniku, to po wyjęciu nie powinnaś odczuć różnicy.
Raczej nadzienia się nie da zrobić. W środku jest puste. Najlepiej jeść polane
CZyli moja warstwowa sałatka wielkaocna :-)
Naprawdę bardzo dobra, taki ciekawy smak a każda warstwa inna...
A oto zdjęcie mojej sałateczki z ostatnich świąt wielkanocnych. Zdjęcie zrobiłam tylko przepisu nie zdążyłam zamieścić ![]()
Czy śmietany, które ubijamy, mają być kwaśne, czy słodkie?
Potrawa bardzo prosta i szybka, niestety chyba moja rodzina nie gustuje w zestawnieniu cebula+ryż+śmietana, bo tylko jednej osobie smakowało.
Fajny przepis. Ciasta wyszły rewelacyjne, po 2 dniach nie bylo po nich śladu. Z ilosci podanych w przepisie wyszły mi 3 blachy ciachhh :P
racuszki pyszne, podałam je z jogurtem owocowym, pozdrawiam,
ciasto dobre, co prawda trochę je zmieniłam, bo nie miałam wszystkich składników, ale i tak pycha. Nie miałam maku dlatego całe ciasto zrobiłam tylko z kakao. Wydawało mi się ze mam go mało dlatego podzieliłam je na 2 części i tylko zrobiłam dwa placki, a i nie miałam słodkiego mleka dlatego dodałam niesłodzone z cukrem pudrem ;) , pozdrawiam!
chyba sie komuś mozarella z mascarpone pomyliło
Zrobiłam i bardzo, bardzo dobre. Gorąco polecam. Pozdrawiam autorkę.piq