Nigdy nie probowalam go mrozic, i szczerze mowiac nie bardzo to sobie wyobrazam. Jezeli ktos probowal to prosze napisac czy wyszlo.
Co można przyrządzić z tej fasolki po wyjęciu ze słoika?
agaber Chleb z Twojego przepisu jest u nas pieczony co drugi dzień. Jest bardzo dobry do ostatniej kromki jest świeżuteńki. Sąsiadki i koleżanki też go już pieką. Rewelacja. Pozdrawiam i bardzo dziękuję.
Pyszne wafelki zosiu! Ja użyłam galaretki malinowej zamiast wiśniowej i pewnie wyszły nieco słodsze niż w wersji oryginalnej, ale masa pyszna, polecam!
Ogromnie sie ciesze, ze smakuja Wam moje nalesniki!! My równiez z nazeczonym zajadamy je bardzo chetnie!!!! pozdrawiam
Własnie mój synek spałaszował pulpecika...smakował tak samo jak mi, a to duzy sukces, mój i oczywiście przepisu gdyż gotować to ja sie dopiero uczę:) REWELACJA
Dziękujemy
Nietrwała jakaś
O, robię podobny i potwierdzam - jest bardzo dobry. W moim jest jednak ciasto na spodzie, bo ja nie przepadam za sernikami bez spodu a w ostateczności wykładam blaszkę herbatnikami.
czas pasteryzacjii podany na sloiki 0,5 litra im wiekrze sloiki tym dluzej trzeba je pasteryzowac, to chyba oczywiste ale pisze na wszelki wypadek
a moze pasteryzujecie za krórko . 5-10 minut od momentu zagotowania wody, a nie od momentu wstawienia sloiczkow .
Są pyszne, moje dzieciaki za nimi szaleją. Tylko jedna uwaga jeszcze, naleśniki nie mogą być tłuste, bo się rozłazą wtedy :-)
a może zapomnieliści odcisnąc te ogórki przed dodaniem przypraw ... jak sa nie odciśniete to mogą sie popuć, innej możliwości ja nie widze ....
na jak duzą plache to jest przepis?
nie wiem czemu wam sie sfermentowło , mi sie to nie zdarzylo nie mam pojecia , inni też robili i tez bylo wszystko wporzątku , npewno nie przez cebule jakby mailo sie fermentowac to by sie wszystkim popsuły
uzupełnieniePrzynajmniej wg znalezionych róznych receptur.