Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

monros

(2007-08-10 09:56)

poprostu rewelacja!!!!!

monros

(2007-08-10 09:53)

Zrobiłam wczoraj to danko, było pyszne! dodałam jednak do warzyw puszkę tunczyka dla lekkiego zaostrzenia smaczku:)

dajanka

(2007-08-10 09:30)

Irenko!!! To naprawdę cudowne ciasto! Kiedyś na jakąś dużą imprezę kupiłam je za duuużo kasy, bo nikt nie miał na nie przepisu, a pani która go piekła strzegła swojej tajemnicy... w końcu to jej zarobek... A teraz dzięki tobie sama będę mogła je zrobić!!! DZIĘKI!!!

dama_pik

(2007-08-10 09:23)

dziekuje za uwage i "ocene" pozdrawiam serdecznie

Krystyna911

(2007-08-10 09:17)

Czekoladko, jeżeli możesz to zmień kolor czcionki, bo bardzo źle się czyta. Najlepiej jest stosować czarną.

Kluko

(2007-08-10 09:08)

Pycha! Mam pełno cukini na działce,ale zawsze zapomne użyć jej do szaszłyków..... Mam nadzieje, że teraz spróbuje...

dajanka

(2007-08-10 09:07)

I to już na 100% jest właściwa ilość:) Ja robię właśnie tak, ale jeśli ktoś lubi mniej lub bardziej słodkie, to nie widzę przeszkód by ilość cukru pudru nieco zmienić.

dajanka

(2007-08-10 09:04)

Tamaryszku dzięki, że zwróciłeś uwagę.. To mała pomyłka i już poprawiam w przepisie

sunny

(2007-08-10 08:59)

Tamaryszku, być możę tak, bo jest jeszcze masa krówkowa, która jest bardzo słodka.

agaber

(2007-08-10 08:48)

Dziękuję za odpwiedż

TAMARYSZEK

(2007-08-10 08:46)

Czy do masy napewno dodać tylko 0,5 łyżki cukru pudru?

ally

(2007-08-10 08:45)

ciasto latwe i pyszne polecam

basik798

(2007-08-10 08:38)

anenia- cukinię tylko obieramy ze skórki i kroimy w plasterki  nie wyciągamy pestek ale cukinia do smażenia powinna być młoda i miękka nie powinniśmy dawać takich już bardzo twardych z których bieda skórkę obrać bo takie to już tylko na leczo się nadają


wczoraj robiłam te cukinie i obsmażyłam z jednaj strony i na tą stronę usmażoną połozyłam ser zółty w plasterku albo stary i na to plasterek wędliny i jak z drugiej strony cukinia się już opiekła obróciłam na tę stronęz wędliną  i chwilę zapiekłam, ściągałam z patelni łopatką by czasem nic nie zjechało pyszne!!! ale chyba za bardzo syte bo zjadłam parę i miałam zapchany żołądek do wieczora

a oto zdjęcie nie wygląda tak apetycznie jak zwykła ale tak tez warto spróbować;) smaczna

renarb

(2007-08-10 08:16)

Czy mozna je mrozic?

Debris

(2007-08-10 08:09)

Jedna mała rada jak będziesz piekła na folii aluminiowej to posmaruj ją odrobiną oleju wtedy kotlety się do niej nie przylepią  milego kucharzenia  pozdrawiam!!!!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij