Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

renataz36

(2007-08-09 21:25)

ja też jestem własnie po kolacji, zrobiłam twoje leczo, proporcje nieco inne i wyszło pełen garnek hehe ale spoko zjemy napewno, dzieki za przepis i pozdrówka

leszek

(2007-08-09 21:24)

Czy te ogórki po 15 min.pasteryzacji /rozumiem od zagotowania/ będą twarde?

alisia

(2007-08-09 20:52)

Dajanka, to ma być zwykła cebula. Ja jeśli nie mam małych główek, to daję ćwiartkę lub kilka plasterków dużej główki cebuli. Cieszę się, że przepis Cię zainteresował:) Jeśli zdecydujesz się na zrobienie ogórków, koniecznie daj znać, czy smakowały. Pozdrawiam

sabia

(2007-08-09 20:30)

Uwielbiam cukinię pod każdą postacią. Nie tarłam jej tylko pokroiłam w kostkę. Pyszności!!!!

krysiunia

(2007-08-09 20:27)

Wygląda pięknie, na pewno pyszne- uwielbiam brokuły. Muszę wypróbować, zwłaszcza,że proste w wykonaniu

till

(2007-08-09 20:21)

Z kukurydzą już też robiłam, natomiast powiem Ci Ekko, że ten ser feta podoba mi się :))))) papryka u mnie w domu nie przejdzie niestety...

Dorota zza plota

(2007-08-09 20:02)

3 / 5 to inaczej 0.6 miary: lyzeczki, szklanki, litra, kilograma...

sugar88

(2007-08-09 20:00)

ooooo extra przepis napewno wyprobuje w najblizszym czasie i dam znac:)

Dorota zza plota

(2007-08-09 19:56)

3/5 oczywuíscie :-)

Dorota zza plota

(2007-08-09 19:55)

§/5 czyli trzy piate inaczej trzy czesci z pieciu jak 3/4 i 1/2 i 7/8...

diehappy

(2007-08-09 19:40)

co to znaczy 3/5 ? :P

diehappy

(2007-08-09 19:37)

olcia 100, jak Ci sie udało zrobić takiego ślicznego motylka?

BlackRose

(2007-08-09 19:01)

Burritos jest przepyszne!!! :) Zapiekam je z serem i podaję z sosem czosnkowym, również samodzielnie wykonanym:) Aby placki się nie łamały natychmiast po zdjęciu z patelni układam je do woreczka foliowego, jaden na drugi. W ten sposób zawsze fantastycznie zmiękną!

surimka

(2007-08-09 17:52)

Oczywiście, że warto:) Polecam :)

olka2910

(2007-08-09 17:49)

Hej. Dziś zrobiłam tą mizerię, muszę się przyznać, że próbowałam i jest naprawdę dobra. Nie mogłam się tylko zdecydować czy zrobić ją z  obranych czy nie obranych ogórków, więc zrobiłam takie i takie. Następnym razem jednak zrobię z nie obranych ogórków, zdecydowanie lepsze, zresztą zobaczcie sami :) 

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij