Zielone jabłuszko pięknie wyglada,napewno i smakuje,dodaje do ulubionych,wypróbuje .Pozdrawiam zosia
kluko,chyba już się przegryzła mocna jak ch....a,ale bardzo pyyyyyyychaaaaaa zalałam spirytusem, czy mogę to jakoś bezpiecznie rozcieńczyć,aby nie straciała smaku?
Pomysł z memlaniem w plastikowym worku jak dla mnie rewelacyjny :)
Super ciacho, robiłam go dwa dni pod rząd, wszyscy sie nim zajadają.Naprawdę pycha.
Bardzo pyszny.Polecam! W sam raz na dzisiejszy upał! Posypałam jeszcze dodatkowo świeżą bazylią,bo strasznie lubię wszelakie "zielsko"
Pyszny sosik,bez natki,bo zapomniałam kupić,ale bardzo smakował do łososia pieczonego w folii i kalafiora z wody.
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo !!! Piekny erotyk.....gratuluje talentu.
Alisio, ja chyba spróbuję, ale napisz mi jakie te cebulki.. mam kupić takie malutkie, czy zwykłe? Szczerze to byłam dziś na targu i jakoś takich cebulek nie zauważyłam
Kubala, cieszę się,że skorzystałaś z tego przepisu oraz,że smakuje.Pozdrawiam
Graziu, a dlaczego ten koper na sam wierzch? nie spleśnieje jak będzie wystawał ponad zalewę? No i cały czas martwi mnie ta kranówka.
Nie mam niestety doświadczenia w kiszeniu ogórków
zrobila po raz kolejny . pyszny placuszek :) pozdrawiam autorkę :)
mniam , brzmi smacznie , muszę sprobować :)
czy możesz podać ilosć margaryny w gramach? byla bym bardzo wdzieczna :)