Wprawdzie pytasz ilki, ale ja niedyplomatycznie się wtrącę. Nie miałam fig i w to miejsce dałam suszone śliwki. Ilko, nie gniewasz się?
Ilko, a jeśli nie chciałabym dodać figi to co moge w to miejsce wsypać do ciasta??????
pyszne, tylko kurczak jednak nie przeszedl smakiem tak, jak to sobie wyobrazalam
Własnie upiekłam, są bardzo dobre. Wspaniala odmiana po tych wszystkich kremach i galaretkach. Zastanawiam się tylko, czy nie dalam za mało mąki (jajka były bardzo duże). Patrząc na zdjęcie Twoich ciasteczek mam wrażenie, że moje bardziej się "rozlały" niż urosły.
Bardzo , Badzo dobry barszcz. Mój synek który nie lubi buraków w ich typowej postaci wcinał zupkę aż miło było popatrzeć. Dzięki za przepis.
Pyszne sa te ogoreczki:)URATOWALAS MNIE TYM PRZEPISEM bo swoj gdzies zapodzialam a wlasnie zabieralam sie za ich robienie.....i prosze znalazlam tu moj ulubiony przepis:)Pozdrawiam
Bardzo ciekawy przepis, widziałam podobny tylko na karkóweczkę, jak wykonam to się pochwalę
pozdrawiam.
Zaraz zabieram się do robienie faworków... jestem początkująca w kuchni, zobaczymy jak mi wyjdzie :P Dam znać... po zrobieniu
Naprawdę smaczne danie. Dziękuję za przepis
Pozwole sobie odpowiedzieć za Autorkę---kłaniam się Irenko:)
W ciescie lekko wyczuwa sie alkohol, ale z pewnościa nie po 3 dniach-nie ma mozliwości, zeby sie uchowało przez tak długi czas. To król wsród ciast wg opinii moich Domowych Sedziów:)
zrobiłam te śledziki i muszę przyznać, że są smaczne
Witam Wczoraj zrobiłam ten serniczek . Ładnie się prezentuje , jest pyszny i wcale nie trudny do zrobienia .
Odpisuje bardzo szybko ;) Mysłę, że spokojnie możesz pominąć sos sojowy i zostać przy samej cytrynie. Jeśli chcesz możesz też zamarynowac przez chwilę kurczaka w maślance! będzie kruchy i delikatny. A potem normalnie z niej odsączyć i dalej normalnie panierować. Powodzenia! :)
przymierzam sie do zrobienia tego ciasta ale mam pytanko-czy na drugi dzień lub trzeci od zrobienia alkohol jest jeszcze wyczuwalny?Czy smak ciasta jest taki sam?