Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

zosienka

(2007-08-08 16:40)

Jestem wielka fanka baklazanow w kazdej postaci i musze przyznac, ze to jest SUPER PYSZNE 

marlens1

(2007-08-08 16:14)

witam, pod wpływem twoich przepisów kupiłam sobie taką maszynke tez philipsa i zaczne robić twoje cudowne lody , dzieci beda szalały z radości

aSza

(2007-08-08 15:55)

Są po prostu boskie! Nadzienie również bardzo dobre. Całej rodzince smakowały. Teraz rogaliki będą tylko z tego przepisu.
Ładnie wyrastają, są łatwiutkie do zrobienia nawet dla niepełnoletniej kucharki jak ja =D Pozdrawiam ^^

Fot. Wkn, Pancakes wg Wkn
Pancakes wg Wkn
99.9k
1.3k
158
Wkn
aSza

(2007-08-08 15:52)

Suuuper!! jednak ja po 2 już wysiadam =D Dziś robiłam z wiśniami i śnieżką... mniam :D

superka

(2007-08-08 15:43)

Pyszne i szybkie , dałam sporo suszonej bazylii zamiast pieprzu .

mag13

(2007-08-08 15:18)

Do tej pory robiłam surówkę z pora i gotowanego jajka raz do roku bo por ma ostry smak. Odkąd odkryłam ten przepis, por będzie pojawiał się częściej :) jabłka łagodzą ten ostry smaczek! Dziękuję.

mag13

(2007-08-08 15:11)

Bardzo dobry zimny sosik. Użyłam go do frytek i smażonej ryby słodkowodnej - sos zlikwidował jej mułowaty słony posmak :) Po zrobieniu sosu najlepiej jest wsadzić go do lodówki aby czosnek i tymianek przeżarły się. Bardzo dziękuję za przepis!

pszczolka

(2007-08-08 14:51)

ten sos robi furorę na kolrjnych grilowaniach, przepis rozdany, dziękuję zaudostępnienie przepisu

wojciechowska

(2007-08-08 14:36)

Zrobiłam tę surówkę z jogurtem naturalnym typu greckiego - pycha. A tak na marginesie polecam taki własnie jogurt marki Carrefour, naprawdę niezły:)

kasiag-01

(2007-08-08 14:25)

dziękuje

a_mik

(2007-08-08 14:22)

witam, wczoraj potrzebowałam czegos tresciwego na kolację dla znajomych. wpadłam na ten przepis (i to pewnie dzięki tym duzym literom:-)) i jestem zachwycona. Wszystkim Bardzo Bardzo smakowało. przed podaniem posypałam  danie startym serem - swietny efekt.
pozdrawiam,
a_mik

alisia

(2007-08-08 14:05)

Mięska możesz dać więcej niż przewiduje to przepis, ja daje tak ok. 60-70 dag. Nigdy nie waże, bo mięsko mielone mam zawsze swoje(poporcjowane), kupnego nie lubię. Trudno mi powiedzieć, czego jest więcej w takim gołąbku, moim zdaniem wszystkiego jest w sam raz. Czas pieczenia w przepisie jest podany opcjonalnie, oczywiście wszystko zależy od piekarnika. Myślę, że tak po godzince możesz sprawdzić, czy ryż jest juz odpowiednio miękki i ewentualnie te gołąbki, które są na wierzchu podwracać, aby zbytnio się nie przypiekły. Powodzenia:))

ani72

(2007-08-08 13:33)

brzmi kuszaco, mam pytanko czy znasz moze jakis fajny przepisik na smaczny i latwy barszczyk, bo tego mi jeszcze potrzeba do tych paluszkow, gdzie moge znalesc przepis na te pysznie wygladajace na zdjeciach( w dolnym rogu po prawej w komentarze o sobie) napoje, nalewki?? alidab chcialam wyrazic moj podziw, przeczytalam wiekszosc Twoich przepisow - poprostu rewelka - a te zdjecia mnnniaaaaammmmm teraz czas na czyny

Fot. Wkn, Chałka
Chałka
126k
1.2k
193
Wkn
beata1

(2007-08-08 12:54)

beata1

(2007-08-08 12:53)

Tak wygląda moja chałeczka jest przepyszna następnym razem dodam jeszcze rodzynki.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij