Jestem wielka fanka baklazanow w kazdej postaci i musze przyznac, ze to jest SUPER PYSZNE
witam, pod wpływem twoich przepisów kupiłam sobie taką maszynke tez philipsa i zaczne robić twoje cudowne lody , dzieci beda szalały z radości
Są po prostu boskie! Nadzienie również bardzo dobre. Całej rodzince smakowały. Teraz rogaliki będą tylko z tego przepisu.
Ładnie wyrastają, są łatwiutkie do zrobienia nawet dla niepełnoletniej kucharki jak ja =D Pozdrawiam ^^
Suuuper!! jednak ja po 2 już wysiadam =D Dziś robiłam z wiśniami i śnieżką... mniam :D
Pyszne i szybkie , dałam sporo suszonej bazylii zamiast pieprzu .
Do tej pory robiłam surówkę z pora i gotowanego jajka raz do roku bo por ma ostry smak. Odkąd odkryłam ten przepis, por będzie pojawiał się częściej :) jabłka łagodzą ten ostry smaczek! Dziękuję.
Bardzo dobry zimny sosik. Użyłam go do frytek i smażonej ryby słodkowodnej - sos zlikwidował jej mułowaty słony posmak :) Po zrobieniu sosu najlepiej jest wsadzić go do lodówki aby czosnek i tymianek przeżarły się. Bardzo dziękuję za przepis!
ten sos robi furorę na kolrjnych grilowaniach, przepis rozdany, dziękuję zaudostępnienie przepisu
Zrobiłam tę surówkę z jogurtem naturalnym typu greckiego - pycha. A tak na marginesie polecam taki własnie jogurt marki Carrefour, naprawdę niezły:)
dziękuje
witam, wczoraj potrzebowałam czegos tresciwego na kolację dla znajomych. wpadłam na ten przepis (i to pewnie dzięki tym duzym literom:-)) i jestem zachwycona. Wszystkim Bardzo Bardzo smakowało. przed podaniem posypałam danie startym serem - swietny efekt.
pozdrawiam,
a_mik
Mięska możesz dać więcej niż przewiduje to przepis, ja daje tak ok. 60-70 dag. Nigdy nie waże, bo mięsko mielone mam zawsze swoje(poporcjowane), kupnego nie lubię. Trudno mi powiedzieć, czego jest więcej w takim gołąbku, moim zdaniem wszystkiego jest w sam raz. Czas pieczenia w przepisie jest podany opcjonalnie, oczywiście wszystko zależy od piekarnika. Myślę, że tak po godzince możesz sprawdzić, czy ryż jest juz odpowiednio miękki i ewentualnie te gołąbki, które są na wierzchu podwracać, aby zbytnio się nie przypiekły. Powodzenia:))
brzmi kuszaco, mam pytanko czy znasz moze jakis fajny przepisik na smaczny i latwy barszczyk, bo tego mi jeszcze potrzeba do tych paluszkow, gdzie moge znalesc przepis na te pysznie wygladajace na zdjeciach( w dolnym rogu po prawej w komentarze o sobie) napoje, nalewki?? alidab chcialam wyrazic moj podziw, przeczytalam wiekszosc Twoich przepisow - poprostu rewelka - a te zdjecia mnnniaaaaammmmm teraz czas na czyny