Dziękuje bardzo za odpowiedz!
mam jeszcze pytanko czy mieska nie jest za mało jak na dwie szklanki ryzu? czego wiecej jest w golabki po przekrojeniu?
i jeszcze jedno pytanko czy 1 l bulionu zalać(polać) golabki? piec az 1,5 H??????
co do sosu to chyba faktycznie zrobic osobno.
Ogórki zrobiłam i są pyszne. Super przepis, polecam
Zrobilam w sobote 5 sloikow tej papryczki na sprobowanie. Niestety zalewy na 2 kg mi zabraklo i musialam dorabiac:) Dzis nie wytrzymalam i otworzylam jeden. Paryczka jest jedrna i pyszna, chociaz taka dosyc mocno ostowa, haha ale okreslenie, Irenko jaka ona jest w smaku u ciebie? Moze ta moja za wczesnie wyjelam, to dopiero pare dni i chyba sie jeszcze nie dokonca przegryzla? pozdrawiam serdecznie
kasia
Nie wiem, dlaczego tak się dzieje...:))) To od czasu wielkiej awarii...
Tu jest ten przepis na lukier : http://www.wielkiezarcie.com/przepis21640.html
Sos zrobiłam do knedli ze śliwkami, jest bardzo dobry i doskonale do nich pasuje, polecam
To prawda - podpisuję się pod słowami autorki - prosta (w wykonaniu), a jednocześnie wykwintna, no i znika błyskawicznie! Polecam!
dzięki za odpowiedź
zwykła śmietana byle gęsta.
Josephine - moja galaretka z czekoladą wyglądała normalnie, czekolada ładnie się rozpuściła, a wcale nie była jakiejś najlepszej jakości. Cieszę się bardzo, że smakuje ;)) i również pozdrawiam.
jaka to jest smietana homogenizowana? zwykla kwasna??
wypróbował ktoś? jestem ciekawa, bo naprawdę ciekawy przepis
dziękuję za odpowiedz na mój post zrobiłam drugą partie pasteryzowałam dużo dłużej niż w przepisie, choć przy pierwszej trzymałma sie ściśle przepisu -zobaczymy czy przetrwają do zimy ,teraz przetważam duze ilości ogórków wściekłych na tych się nie zawiodłam a może nie zdazyłam bo znikaja w zastraszającym tępie.
Dziękuję bardzo,w sobotę robię to ciacho.
a może i tak być nie napisałem o tym bo wydało mi sie oczywiste ze robi sie według przepisu
mieszkam w Łodzi - szukałam w kilku marketach, ale nie mieli... No ale nie poddaję się! - poszukam jeszcze! Dzięki!