Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

kasiag-01

(2007-08-08 12:38)

Dziękuje bardzo za odpowiedz!
mam jeszcze pytanko czy mieska nie jest za mało jak na dwie szklanki ryzu? czego wiecej jest w golabki po przekrojeniu?
i jeszcze jedno pytanko czy 1 l bulionu zalać(polać) golabki? piec az 1,5 H??????
co do sosu to chyba faktycznie zrobic osobno.

MonikaK

(2007-08-08 12:19)

Ogórki zrobiłam i są pyszne. Super przepis, polecam

brzuska1

(2007-08-08 12:14)

Zrobilam w sobote 5 sloikow tej papryczki na sprobowanie. Niestety zalewy na 2 kg mi zabraklo i musialam dorabiac:) Dzis nie wytrzymalam i otworzylam jeden. Paryczka jest jedrna i pyszna, chociaz taka dosyc mocno ostowa, haha ale okreslenie, Irenko jaka ona jest w smaku u ciebie? Moze ta  moja za wczesnie wyjelam, to dopiero pare dni i chyba sie jeszcze nie dokonca przegryzla? pozdrawiam serdecznie
kasia

Fot. alidab, Oponki serowe
Oponki serowe
650k
1.3k
144
alidab
alidab

(2007-08-08 12:13)

Nie wiem, dlaczego tak się dzieje...:))) To od czasu wielkiej awarii...
Tu jest ten przepis na lukier : http://www.wielkiezarcie.com/przepis21640.html

MonikaK

(2007-08-08 12:08)

Sos zrobiłam do knedli ze śliwkami, jest bardzo dobry i doskonale do nich pasuje, polecam

magdam

(2007-08-08 12:05)

To prawda - podpisuję się pod słowami autorki - prosta (w wykonaniu), a jednocześnie wykwintna, no i znika błyskawicznie! Polecam!

Asiulaxxx

(2007-08-08 11:50)

dzięki za odpowiedź

Gigi

(2007-08-08 11:41)

zwykła śmietana byle gęsta.

sunny

(2007-08-08 11:31)

Josephine - moja galaretka z czekoladą wyglądała normalnie, czekolada ładnie się rozpuściła, a wcale nie była jakiejś najlepszej jakości. Cieszę się bardzo, że smakuje ;)) i również pozdrawiam.

kasia.terlecka

(2007-08-08 11:31)

jaka to jest smietana homogenizowana? zwykla kwasna??

katarzynar

(2007-08-08 10:35)

wypróbował ktoś? jestem ciekawa, bo naprawdę ciekawy przepis

Jowita 3

(2007-08-08 10:32)

dziękuję za odpowiedz na mój post  zrobiłam drugą partie pasteryzowałam dużo dłużej niż w przepisie, choć przy pierwszej trzymałma sie ściśle przepisu -zobaczymy czy przetrwają do zimy ,teraz przetważam duze ilości ogórków  wściekłych na tych się nie zawiodłam a może nie zdazyłam bo znikaja w zastraszającym tępie.

beata132

(2007-08-08 10:30)

Dziękuję bardzo,w sobotę robię to ciacho.

Etnavo

(2007-08-08 10:19)

a może i tak być nie napisałem o tym bo wydało mi sie oczywiste  ze   robi sie według przepisu

editka

(2007-08-08 09:48)

mieszkam w Łodzi - szukałam w kilku marketach, ale nie mieli... No ale nie poddaję się! - poszukam jeszcze! Dzięki!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij