Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

Etnavo

(2007-08-07 14:16)

Pierwszy raz slysze  chyba nikomu wcześniej sie to nie zdarzylo   i mi też nie  ( nie pisli o tym ) ale moze były za kródko pasteryzowane ???

beata132

(2007-08-07 13:15)

W końcu doczekało się to ciasto na swoją kolej.Mam pytanie,czy capucino na pewno ma być 20 dkg,to będzie chyba aż 2 opakowania capucino?

.mielak

(2007-08-07 13:00)

możę być surowa ..

bunia

(2007-08-07 12:41)

anenia, sliczne rureczki;))))))
editka, ja kupiłam część w sklepie z atykułami AGD a część w którymś z super marketów, pozdawiam

Fot. Wkn, Pancakes wg Wkn
Pancakes wg Wkn
99.9k
1.3k
158
Wkn
Melisa

(2007-08-07 12:16)

Mmmm.... ale wyglądają :) Już sobie wyobrażam takie z sałatką owocową i  kawusią :) Muszę wypróbować :) Świetny przepis ;D Takie jadłam ostatnio na wczasach i nie mogłam znaleźć przepisu, a ten wydaje się świetny :-))

ewaw

(2007-08-07 12:15)

Dziś zrobie na kolacje.Dam znać jak wyszło i smakowało bo wygląda apetycznie

tommy_s4

(2007-08-07 12:13)

A jeszcze jedno kupilem przyprawe do golonek, polecam

tommy_s4

(2007-08-07 12:12)

Mi wlasnie zona robi ale zapachy nie moge sie doczekac

Jowita 3

(2007-08-07 12:04)

czytałm wszystkie wypowiedzi na temat tego przepisu wszystkie komentarze były pozytywne - zrobiłam nie przecze ogórki są dobre tylko mam jeden problem moje ogórki po tygodniu sfermętowały co było tego przyczyną nie wiem  ale co gorsze podzieliłam się tym przepisem ze znajomymi im też się zepsuły, co było zrobione żle czy ktoś miał taki przypadek

danuśka

(2007-08-07 11:34)

brzmi bardzo apetycznie, już dodałam do ulubionych, w najbliższym czasie wyprubuję

sylwia_cz

(2007-08-07 11:28)

mam pytanko co do mielonego, 1opakowanie nie wiele mi mówi, ile mniej wiecej dkg ma być? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

hasza

(2007-08-07 11:17)

wyglada zachecajaco

marchewka007

(2007-08-07 10:59)

Robiłam drożdżówke w sobotę. Bardzo smaczna i do tego super łatwa w przygotowaniu. Polecam.

editka

(2007-08-07 10:49)

bardzo apetyczne... już od pewnego czasu mam ochotę wypróbować ten przepis, ale nie mogę kupić takich foremek-rurek. Czy ktos może wie gdzie można je dostać?

anenia

(2007-08-07 10:25)

a oto moje rurki! Polecam wszystkim ten przepis!

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij