Pierwszy raz slysze chyba nikomu wcześniej sie to nie zdarzylo i mi też nie ( nie pisli o tym ) ale moze były za kródko pasteryzowane ???
W końcu doczekało się to ciasto na swoją kolej.Mam pytanie,czy capucino na pewno ma być 20 dkg,to będzie chyba aż 2 opakowania capucino?
możę być surowa ..
anenia, sliczne rureczki;))))))
editka, ja kupiłam część w sklepie z atykułami AGD a część w którymś z super marketów, pozdawiam
Mmmm.... ale wyglądają :) Już sobie wyobrażam takie z sałatką owocową i kawusią :) Muszę wypróbować :) Świetny przepis ;D Takie jadłam ostatnio na wczasach i nie mogłam znaleźć przepisu, a ten wydaje się świetny :-))
Dziś zrobie na kolacje.Dam znać jak wyszło i smakowało bo wygląda apetycznie
A jeszcze jedno kupilem przyprawe do golonek, polecam
Mi wlasnie zona robi ale zapachy nie moge sie doczekac
czytałm wszystkie wypowiedzi na temat tego przepisu wszystkie komentarze były pozytywne - zrobiłam nie przecze ogórki są dobre tylko mam jeden problem moje ogórki po tygodniu sfermętowały co było tego przyczyną nie wiem ale co gorsze podzieliłam się tym przepisem ze znajomymi im też się zepsuły, co było zrobione żle czy ktoś miał taki przypadek
brzmi bardzo apetycznie, już dodałam do ulubionych, w najbliższym czasie wyprubuję
mam pytanko co do mielonego, 1opakowanie nie wiele mi mówi, ile mniej wiecej dkg ma być? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Robiłam drożdżówke w sobotę. Bardzo smaczna i do tego super łatwa w przygotowaniu. Polecam.
bardzo apetyczne... już od pewnego czasu mam ochotę wypróbować ten przepis, ale nie mogę kupić takich foremek-rurek. Czy ktos może wie gdzie można je dostać?