Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

11MT07

(2007-08-07 10:10)

Wczoraj ugotowałam zupę. Super smaczna. Nie miałam selera naciowego ale i tak wyszła rewelacyjnie.

Przepis
ogórki chili
60.9k
199
28
kuc1
Kasialeria

(2007-08-07 10:07)

Moje ogoreczki byly malutkie i musialam dorobic zalewe ;)
Zrobilam je w piatek, kiedy moge otworzyc sloiczek i skosztowac? ;)
Po raz pierwszy w ogole robilam przetwory, jestem ciekawa efektu.
Pozdrawiam.

pau_pau85

(2007-08-07 10:04)

Niestety nie pamiętam ile ich wychodzi, już dawno ich nie robiłam... Aczkolwiek ciasteczka są dość duże i można się nimi najeść :) Pozdrawiam!

pau_pau85

(2007-08-07 10:02)

Bardzo się cieszę, że smakowało.
esob1 śmietana ma być kwaśna. Możeliwe, że po awarii serwera przepis wrócił do pierwotnej postaci (czyli z błędem). Ale już naprawiłam ten błąd :) Pozdrawiam!

basia19

(2007-08-07 10:02)

ainer, ja daję makaron taki jaki akurat mam pod ręką, ale najlepiej się sprawdza drobny, bo wtedy można go ładnie wysypac na górę, pozdrawiam.

pau_pau85

(2007-08-07 09:54)

Cieszę się, że jabłecznik przypadł do gustu :)

domcia

(2007-08-07 09:37)

Nazywa się tak bo ma orzechy i jabłka a to je wiewiórka...

beata132

(2007-08-07 09:25)

Zrobiłam wczoraj,dodałam podsmażone pieczarki,czerwoną paprykę i parówki pokrojone w krążki,pyszne.POLECAM!!!!

Kluko

(2007-08-07 08:32)

Nieszkodzi:) Większośc na tym portalu stanowią kobiety, więc rozumiem pomyłkę ;)

Debris

(2007-08-07 08:31)

Solimy tylko cebulę. Sosu nie trzeba przyprawiać! Pozdrawiam

Kluko

(2007-08-07 08:16)

Dziękuję za radę! Następnym razem postaram się zrobić tak jak mówisz i zobaczymy jaki będzie efekt :)

Kluko

(2007-08-07 08:09)

Brzmi apetycznie:)

Etnavo

(2007-08-07 07:48)

ewentualnie jakiś rzadszy przecier  pomidorowy

Etnavo

(2007-08-07 07:47)

 esh   zalewy nie powinno zabraknąc  ale jeśli by sie tak zdarzyło (chodz mi sie nie zdarzyło nigdy)  dodajcie sok pomidorowy lub przetarte  dojrzałe pomidory, ale to tez zalezy i od ogórasów  bo im świeższe  tym lepsze (mają wiecej soku)

Etnavo

(2007-08-07 07:39)

Cieszę się ze  smakują Wam  te ogórasy ,  a co do modyfikcji to    można by sprobować ale  ni recze jaki bedzie efekt,   takie mi smakuja i   takie robie cały czas.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij