Wczoraj ugotowałam zupę. Super smaczna. Nie miałam selera naciowego ale i tak wyszła rewelacyjnie.
Moje ogoreczki byly malutkie i musialam dorobic zalewe ;)
Zrobilam je w piatek, kiedy moge otworzyc sloiczek i skosztowac? ;)
Po raz pierwszy w ogole robilam przetwory, jestem ciekawa efektu.
Pozdrawiam.
Niestety nie pamiętam ile ich wychodzi, już dawno ich nie robiłam... Aczkolwiek ciasteczka są dość duże i można się nimi najeść :) Pozdrawiam!
Bardzo się cieszę, że smakowało.
esob1 śmietana ma być kwaśna. Możeliwe, że po awarii serwera przepis wrócił do pierwotnej postaci (czyli z błędem). Ale już naprawiłam ten błąd :) Pozdrawiam!
ainer, ja daję makaron taki jaki akurat mam pod ręką, ale najlepiej się sprawdza drobny, bo wtedy można go ładnie wysypac na górę, pozdrawiam.
Cieszę się, że jabłecznik przypadł do gustu :)
Nazywa się tak bo ma orzechy i jabłka a to je wiewiórka...
Zrobiłam wczoraj,dodałam podsmażone pieczarki,czerwoną paprykę i parówki pokrojone w krążki,pyszne.POLECAM!!!!
Nieszkodzi:) Większośc na tym portalu stanowią kobiety, więc rozumiem pomyłkę ;)
Solimy tylko cebulę. Sosu nie trzeba przyprawiać! Pozdrawiam
Dziękuję za radę! Następnym razem postaram się zrobić tak jak mówisz i zobaczymy jaki będzie efekt :)
Brzmi apetycznie:)
ewentualnie jakiś rzadszy przecier pomidorowy
esh zalewy nie powinno zabraknąc ale jeśli by sie tak zdarzyło (chodz mi sie nie zdarzyło nigdy) dodajcie sok pomidorowy lub przetarte dojrzałe pomidory, ale to tez zalezy i od ogórasów bo im świeższe tym lepsze (mają wiecej soku)
Cieszę się ze smakują Wam te ogórasy , a co do modyfikcji to można by sprobować ale ni recze jaki bedzie efekt, takie mi smakuja i takie robie cały czas.