Na pewno jest smaczne! Pracuje w restauracji i serwujemy własnie podobne danie tylko, że z filetami z piersi.... Danie cieszy się dużą popularnością. Polecam!
Gratulujhe! i mam nadzieje, ze naprawde smakuje:) Czekałem na wiadomośc czy wypróbowałaś czy nie:)
nonka4 cieszę się że Ci smakowało. W zasadzie siostry zasługa jest taka, że przyniosła przepis od koleżanki. Ale i tak dobrze się spisała. Ładnie Ci wyszło. Dzięki za zdjęcie
Ciekawy przepis! Tylko czemu nazywa sie wiewiórka?
a mogłabyś podać rozmiar blachy? za zdjęcie tez byłabym wdzięczna niezmiernie, bo przepis jest interesujący
Hej!! Wszystkim! ... Osobiście dopiero zaczynam swoje przygody ..z kucharzeniem.... więc czy ktoś doświadczony mógłby mi sprecyzować o jakie dokładnie "wafle" chodzi????? ... !! :) z góry thx;*
Mam dokładnie taki sam przepis! Ogórki bardzo smaczne i do tego faktycznie można upchnąc w słoiczek o wiele wiecej niż zwykłych konserwowych! Ja zalewam gorącą zalewą!
Ogóreczki zostały już w sobotę wypróbowane i bardzo smaczne a przepis doczytałam tylko ja i mąż wolimy jednak ze skórką,dobę odleżały w soli i wszystko ok.
Świetny przepis, zrobiłam a po 5 minutach już nie było ani jednej.
Czy sosu dodatkowo nie przyprawiamy?
bardzo się cieszę że smakuje :))pozdrawiam Wiesia
to fakt że zalewa ma dużo cukru, ale pogórki są bardzo dobre tylko dosyć słodkawe, więc zależy jak kto lubi,
kochana Beato, albo ja źle widzę na zdjęciu, albo nie doczytałaś że ogórki trzeba obrać ze skórki, bo to mają być takie malutkie płaty.
mam nadzieję że takie też będą ci smakować:))
pozdrawiam Wiesia
o rety!! przepraszam wszystkich ale byłam na urlopie i w tym czasie zero dostępu do kompa :))
nigdy nie robiłam tego likieru bez wódki więc nie wiem co z tego będzie.....
Gosik, nie wiem dlaczego wyszla ci galaretka, ja mam zawsze takie lejące, a może ty też robiłaś bez wódki tylko dałaś sam spirytus? nie mam pojęcia
pozdrawiam Wiesia
Zrobiłam z połowy porcji,z braku czasu trzymałam w zalewie krócej niż 12 godzin,degustacja za parę tygodni.Dziękuję za przepis!
Te ciasteczka są przepyszne, znam je od wielu lat i robię je bardzo często na różne przyjęcia i imprezki. POLECAM.. warto!