Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

klonik

(2007-08-06 09:05)

Super buraczki. Po zalaniu buraczków gorącą zalewą buchnął zapach czosnku i bałm się że jest go za dużo, ale po otwaciu słoiczka okazało się że jest w sam raz. Polecam.

Olcik

(2007-08-06 08:53)

REWELACJA! A na zimno jeszcze lepsze :>)))))
 

aga9999

(2007-08-06 08:41)

Hmm..od ostatniego mojego komentarza pod tymi ciasteczkami upłynęło trochę czasu..a ja wciąż je piekę, w zasadzie są to już wariacje na temat tych ciastek.

       

Dodaję 3/4 szklanki cukru. I oprócz tej przepisowej sody dodaję 1/2 łyżeczki proszku. No i aromat waniliowy albo migdałowy. I oczywiście spłaszczam i nie uważam żeby od lekkiego spłaszczenia wychodziły naleśniki. :-) Pozdrawiam

anex

(2007-08-06 08:39)

ojjjj ups:)luckystrar dzięki za wiadomość....faktycznie zapomniałam w przepisie o cukrze...już poprawiam :) jeszcze raz dzięki

magda77

(2007-08-06 08:25)

Te rogaliki są faktycznie mniamuśne !! Miodzio.
Zrobiłam z całej porcji i wyszło ich.....barrrdzo dużo !!! Ale i tak są już tylko wspomnieniem...

monia00

(2007-08-06 08:21)

Pysznosci !  Dodalam wiecej przypraw ( papryka i przyprawa Kamis ) i tylko zostalo wspomnienie .
Dzieki Olu za ciekawy pomysl ...

magda77

(2007-08-06 08:20)

Rurki wyszły bardzo smaczne !!
Z braku czasu wypełniałam gotowym kremem karpatkowym,ale i tak były pyszne !!

magda77

(2007-08-06 08:13)

Ładnie się prezentuje i co najważniejsze dobrze smakuje !!!

magda77

(2007-08-06 08:08)

Bardzo smaczna sałatka!!
tak wyglądała przed udekorowaniem :  


a tak po :

małgoska

(2007-08-06 01:28)

kalafiorek bardzo smaczny i naprawde robi wrazenie ogromne, ja zrobilam wersje z serkiem zoltym pychota ;-)

dana39

(2007-08-05 23:42)

bardzo dobra, ja dodaję jeszcze wędzonego kurczaka; robiłam bez czosnku ale teraz napewno to się zmieni

esob1

(2007-08-05 23:23)

Jaka śmietana do polewy - słodka, kwaśna? Aha, w jednym z komentarzy napisałaś, że poprawiłaś ilość sody i proszku na łyżeczkę, a u mnie nadal jest łyżka...

kola

(2007-08-05 23:10)

Malgosiu ciesze sie, ze sie udalo,a co najwazniejsze, ze Wam smakuje !!  Pozdrawiam

katiusza

(2007-08-05 23:05)

pytania jak najbardziej słuszne, już odpowiadam: śmietana - kwaśna, ja preferuję jogurtową, jeszcze nigdy mi się nie zważyła, ale też zdarzyło mi się dodać mleka lub słodkiej śmietanki - wszystko zależy od konsystecji otrzymanego sosu - sos odpowiednio gęstnieje w trakcie pieczenia i tak ma być;  ryby początkowo podpiekam bo daję takie prosto z zamrażarki (chcę, żeby było szybciej a jednocześnie chcę mieć pewność, że ryba nie jest surowa - wiadomo - dzieci:)

sunny

(2007-08-05 22:36)

Wojciechowska - ja dodaję śmietanę do galaretki ( kiedyś mi się zmaśliła podczas dodawania galaretki do śmietany i mam taki uraz :D), ale myślę, że można dać tężejącą galaretką.

Tuniu - cieszę się bardzo, że skusiałaś się na ten przepis i że Ci smakuje :)) Bardzo dzuiękuję za fotkę... Ps... - galaretka z czekoladą faktycznie jest bardzo pyszna... ;))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij