Super buraczki. Po zalaniu buraczków gorącą zalewą buchnął zapach czosnku i bałm się że jest go za dużo, ale po otwaciu słoiczka okazało się że jest w sam raz. Polecam.
Hmm..od ostatniego mojego komentarza pod tymi ciasteczkami upłynęło trochę czasu..a ja wciąż je piekę, w zasadzie są to już wariacje na temat tych ciastek.
Dodaję 3/4 szklanki cukru. I oprócz tej przepisowej sody dodaję 1/2 łyżeczki proszku. No i aromat waniliowy albo migdałowy. I oczywiście spłaszczam i nie uważam żeby od lekkiego spłaszczenia wychodziły naleśniki. :-) Pozdrawiam
ojjjj ups:)luckystrar dzięki za wiadomość....faktycznie zapomniałam w przepisie o cukrze...już poprawiam :) jeszcze raz dzięki
Te rogaliki są faktycznie mniamuśne !! Miodzio.
Zrobiłam z całej porcji i wyszło ich.....barrrdzo dużo !!! Ale i tak są już tylko wspomnieniem...
Pysznosci ! Dodalam wiecej przypraw ( papryka i przyprawa Kamis ) i tylko zostalo wspomnienie .
Dzieki Olu za ciekawy pomysl ...
Rurki wyszły bardzo smaczne !!
Z braku czasu wypełniałam gotowym kremem karpatkowym,ale i tak były pyszne !!
kalafiorek bardzo smaczny i naprawde robi wrazenie ogromne, ja zrobilam wersje z serkiem zoltym pychota ;-)
bardzo dobra, ja dodaję jeszcze wędzonego kurczaka; robiłam bez czosnku ale teraz napewno to się zmieni
Jaka śmietana do polewy - słodka, kwaśna? Aha, w jednym z komentarzy napisałaś, że poprawiłaś ilość sody i proszku na łyżeczkę, a u mnie nadal jest łyżka...
Malgosiu ciesze sie, ze sie udalo,a co najwazniejsze, ze Wam smakuje !!
Pozdrawiam
pytania jak najbardziej słuszne, już odpowiadam: śmietana - kwaśna, ja preferuję jogurtową, jeszcze nigdy mi się nie zważyła, ale też zdarzyło mi się dodać mleka lub słodkiej śmietanki - wszystko zależy od konsystecji otrzymanego sosu - sos odpowiednio gęstnieje w trakcie pieczenia i tak ma być; ryby początkowo podpiekam bo daję takie prosto z zamrażarki (chcę, żeby było szybciej a jednocześnie chcę mieć pewność, że ryba nie jest surowa - wiadomo - dzieci:)
Wojciechowska - ja dodaję śmietanę do galaretki ( kiedyś mi się zmaśliła podczas dodawania galaretki do śmietany i mam taki uraz :D), ale myślę, że można dać tężejącą galaretką.
Tuniu - cieszę się bardzo, że skusiałaś się na ten przepis i że Ci smakuje :)) Bardzo dzuiękuję za fotkę... Ps... - galaretka z czekoladą faktycznie jest bardzo pyszna... ;))