Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

powsinoga

(2007-08-05 22:32)

Smietana - ma byc kwasna? A jesli tak - nie zwazy sie? Ryby poczatkowo podpieka sie same, bez zadnych dodatkow (po co?) ?

majka29

(2007-08-05 22:32)

szkoda bo to pyszne ciasto.ja nigdy bym sie niepoddawala murzynka robiłam setki razy i ciagle zakalec ale sie nie poddaje.to duzo skladnikow ale ciasto warte zachodu.spróbuj jeszcze raz i daj margaryne prosto z lodowki i szybko zagnieć ciasto.a jak niechcesz ryzykować to daj na czubku noza amoniaku.albo zrob kruche ze swojego przepisu na to piana i reszta .pozdrawiam

teklunia

(2007-08-05 22:09)

Dziękuję ślicznie

Karolcia172

(2007-08-05 22:07)

Moje kruche leżało w lodówce 12 godzin (za długo?) i nadal było rzadkie, dlatego dodałam mąki. Naprawdę nie wiem w czym problem, nie wiem dlaczego nie wyszło...w każdym razie nie będę ryzykować pieczenia tego ciasta po raz drugi, bo szkoda mi składników. Mam piekarnik z termoobiegiem i do tej pory nie odwalił mi żadnego numeru...

Canella

(2007-08-05 21:53)

Dziękuję za miły komentarz i fotkę. Cieszę się, że ciacho smakuje. Nie ekperymentowałam jeszcze z tym przepisem, ale na pewno spróbuję ugotować budyń na 12% śmietanie - zawsze to milej dla wątroby;) Jak najbardziej polecam tę tartę z innymi owocami. O brzoskwiniach już pisałam, myślę, że sprawdziłyby się również gruszki. Pozdrawiam:)

mariola

(2007-08-05 21:41)

Rzeczywiście baaaardzo smaczny, baaaardzo łatwy w wykonaniu, robi się go po prostu błyskawicznie. Niewyszukane składniki, ważna zaleta.  Tydzień temu zrobiłam z musem jabłkowym, zniknął w mgnieniu oka. Dzisiaj upiekłam ze śliwkami, też przepyszny. Oprócz super smaku i tego, że zawsze /chyba/ się udaje jest prosty i szybki w wykonaniu, zwłaszcza jeśli korzysta się z musu jabłkowego, dosłownie10 min i do piekarnika. Aha dziś podwoiłam ilość składników, bo podane składniki  są na mniejszą blaszkę.

Baśka

(2007-08-05 21:31)

Poczytałam przepis i okazało sie,ze też  mam taki we własnych przepisach jeszcze sprzed moich czasów WŻetowych.Zrobiłam ośmielona ilościa pozytywnych komentarzy.Oczywiście ciasto ekstra,smaczne i do tego bardzo łatwe w wykonaniu.Posypałam kruszonką Aleex.Na drugi raz dodam do ciasta troszkę startej skórki cytrynowej.Po nałożeniu do tortownicy okazało się,że zostało troszkę ciasta,dodałam mąki i upiekłam ekstra babeczki.Na obiegu piekła 40 minut i ciast juz bylo bardzo brązowe.

oriona

(2007-08-05 21:13)

To ciasto robiłam z ananasem z cukini. Wyglądało jak z jabłkami. Kawałek zaniosłam do pracy i wszyscy stwierdzili, że bardzo dobre.(5 osób).

nikolka

(2007-08-05 21:13)

Teklunia - pieknie wyglada Twoj mus - naprawde slicznie , trzeba bedzie szybko go zrobic bo na pewno tez swietnie smakuje -szczegolnie w taki upal jak teraz :) Dodam jeszcze ze masz naprawde swietne przepisy !

aga1828

(2007-08-05 20:59)

Zrobiłam 2 tygodnie temu, ale tak ślicznie wyglądały w tych słoiczkach, że dzisiaj spróbowałam, ale muszą jeszcze troszkę postać, bo za twarde , ale i tak juz bardzo smaczne! A czosnek rewelacja, palce lizać!

sabia

(2007-08-05 20:56)

Następnym razem zrobię w formie do tarty i na pewno ciasto będzie się lepiej prezentowało oraz dam bardzo dojrzałe jabłka. A może wypróbuję z innymi owocami ;). POLECAM!!!!

wojciechowska

(2007-08-05 20:43)

Czy tą tezejącą galaretkę można dodawać do bitej śmietany i powoi mieszać mikserem  czy faktycznie musi być odwrotnie?

ekkore

(2007-08-05 19:59)

A co z białkami? Nie używa się ich?

dycha

(2007-08-05 19:35)

Nutelko, zrobiłam ją ponownie i stwierdzam że to najlepsza szarlotka na świecie:)) Tym razem do polewy śmietankowej dodałam szczyptę  cynamonu. Pozdrawiam:)

alidab

(2007-08-05 19:32)

Dycha..., widzę,że z tej wąskiej fasolki sałatka jest również smaczna...:))) Cieszę się, że wypróbowałaś...:)))

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij