Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

superka

(2007-08-05 14:47)

Z makaronem też cukiniowe leczo smakuje:)) Pycha!

Tereska_1997

(2007-08-05 14:27)

jadłam już ten placek jest pyszny
spróbój mojego deseru http://www.wielkiezarcie.com/przepis25020.html

Tereska_1997

(2007-08-05 14:21)

smakowicie wygląda napewno zrobie

superka

(2007-08-05 14:20)

Mari , jesteś niesamowita ! Wielkie dzięki , zrobię z tego przepisu , ta zalewa wydaje się być łagodniejsza.

Fot. ilka76, Ciepłe lody
Ciepłe lody
85.4k
614
38
ilka76
Tereska_1997

(2007-08-05 14:18)

odrazu zrobiłam efekt wszyscy muwili że to jest pyszne!!

Jola123

(2007-08-05 13:58)

Podoba mi się ten przepis na naleśniki muszę koniecznie wypróbować.

emilia77

(2007-08-05 13:55)

rzeczywiście gapa ze mnie dzieki

powsinoga

(2007-08-05 13:46)

Zrobilam ciasto z pewnymi modyfikacjami - bo i w trakcie nasunelo mi sie troche watpliwosci - zapytam wiec - dajecie cala DUZA puszke brzoskwin - ja dalam polowe duzej, bo balam sie, ze ciasto sie nie dopiecze. Poza tym trzeba naprawde DOKLADNIE i na malenkie kawalki pokruszyc herbate - inaczej jest co wypluwac ;) Nie maialam akurat lisciastej Earl Grey, wiec dalam cynamonowa - swietne polaczenie wyszlo i pewna niewielka ilosc cynamonu dala i fajny kolor i zapach. Tak jak monami upieklam w malej tortownicy. I pytanie do nutelli - skad akurat taka inspiracja  i pomysl z herbata? Rewelacyjny pomysl :) Mam pewne skojarzenia z cynamonowcem Wkn, ktory u mnie w domu gosci dosc czesto. POLECAM!

anty23

(2007-08-05 13:39)



A to mój pasztecik wyciágniéty przed chwilá z piekarnika. Jest poprostu THE BEST!!! POLECAM!!!

luckystar

(2007-08-05 13:36)

Cyganiontko, dziekuje za komentarz :) milo mi ze smakowalo :)

lena

(2007-08-05 13:14)

placek pyszniutki ! ! ! wszystkim polecam ten przepis ! ! ! wszyscy się  nim zajadali .

sylwuniaff

(2007-08-05 12:35)

Ten sam przepis figuruje pod "pychotka Kasi" i pisze tam że banany ciemnieją. To prawda?

nonka4

(2007-08-05 12:13)

donia84 pyszne ciasto,zrobiłam z połowy porcji i już załuję! Polecam i pozdrowienia dla siostry.

zuza

(2007-08-05 12:08)

emilia77- jest napisane,- w małej ilości wody, mniej więcej 1 szklanka

emilia77

(2007-08-05 12:04)

Mam pytanie w czym gotować cebuloe i papryke jeżeli nie jest z zalewy

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij