Karolcia172 Ciato pieke to od wielu wielu lat i zawsze wychodzi mi bardzo dobre. Podejrzewam że z twoim piwkarnikiem jest cos nie tak.
pyszne ciasto zrobilam synowi na 14-te urodzinki!polecam))
No czegoś takiego szukałam , sosy z musztardą są według mnie najlepsze do ryb !
Dziękuję
Mari, wlasnie zrobilam dwa sloiczki papryki w/g Twojego przepisu, wyglada super i mysle, ze tak samo smakuje. Jesli ktos z moderatorow moze, to prosze o przesuniecie tego zdjecia do przepisu.
No, masz babo placek, a ja wlasnie skonczylam moje ogorczenie na ten rok ...... a tu taki ciekawy przepis..... no nic bedzie musial czekac do przyszlego roku....
Zrobilam !!! Uzbrojona po zeby ze szklanka wody (slomka) i wiatrakiem obralam, ale tylko 250g (na szczescie wiecej narazie nie mam:))). Przeznaczylam na to papryke cayenne i scotch bonne z wlasnych doniczek. Nie dalo sie tego robic na zewnatrz, bo u mnie temp. powyzej 40C wiec stad ten wiatrak, Charlie poniewaz ma bardzo wrazliwe oczy, na wszelki wypadek siedzial w innym pokoju ;))) ale juz przy mieleniu i dalszej przerobce asystowal (ciagle na bezpieczna odleglosc).
Janku, z tych moich papryk to jest to taki "ogien" ze jak tylko lekko powochasz (z bezpiecznej odleglosci) to juz masz dosc :))) Ale my bardzo lubimy takie ogniste dodatki do gotowania, wiec bedziemy napewno zadowoleni. Dzieki za przepis :))) Mysle, ze przed koncem lata bede miala jeszcze jedna taka porcje z tych moich balkonowych krzaczkow :)))
a jogurt?
dzięki wielkie za ten przepis! to coś dla ludzi na diecie SB czyli m.in. dla mnie :) już wrzuciłam do ulubionych, wypróbuję jak tylko uda mi się kupić chleb razowy
Dzięki :)))
Superko,specjalnie dla Ciebie wklepuje przepis na cebulki konserwowe!
uwielbiam koktajle truskawkowe, choć zawsze są mi trochę za słodkie...:/ Przepis napewno wypróbuje
Nie zapominaj ze sa to cebulki marynowane, nie konserwowe. Robie takie od kilku lat i mnie i mojej rodzinie odpowiadaja. Jesli sie obawiasz ze beda za kwasne to przeciez zawsze mozesz smak zalewy przystosowac do swojego smaku. Sprobuj zrobic zalewe w tych proporcjach np. z 1/4 porcji i zobaczysz czy Ci bedzie odpowiadac.W innym przepisie mam zalewe z 3/4 szklanki wody i 1.25 szklanki octu 10% /pisalam o tym powyzej/ + 5 dkg cukru+ziele angielskie+pieprz+listek laurowy.
Moze to wydaje Ci sie mniej kwasne?
Ślicznie wygląda! Naprawdę świetny przepis, już niebawem go wypróbuję.
Hejka
Zrobiłam dzisiaj to ciasteczko i wyszło przepyszne mmmm.... palce lizać!!
Na ciasto kakaowe nakładałam łyżką "kupki" masy serowej.
Naprawde polecam,pyszne i proste w wykonaniu;))
Jutro, jak coś jeszcze zostanie zrobie fotke.
Pozdrawiam.Basia