Ciasto bardzo pyszne, zamiast brzoskwiń dałam mandarynki a reszta jak przepisie, po prostu pychotka. Dziękuje za przepis i pozdrawiam.
Surówka bardzo smaczna, ja obie kapusty sparzyłam żeby były miększe i jest super.Polecam.
Monko - a co do tego ostatniego, to kratkę robisz bezpośrednio na jabłkach :). Po pół godzinie wyjmujesz, polewasz polewą i znowu do pieca.
Pasta rewelacyjna, wychodzi jej dużo, ale znika bardzo szybko, bo po prostu jest ekstra!!!!!!! Będzie teraz często gościła na naszym chlebku!
Nie gniewaj sie Justyno,ale przeanalizowalam wszystkie Twoje przepisy i nie jestes dla mnie wiarygodna ,dlatego zadalam pytanie czy ktos probowal zrobic ten sos
Ekkore bardzo sie ciesze ze sie skusilas na te ziemniaki. Ja tez planowalam zrobic z paprykami ale najpierw chcialam sprobowac w wersji podstawowej, bo tak jak ty uwazam ze mozna tam dorzucic wszystko. Ja nie robilam duzej porcji, dlatego pieklam godzinke, i pewnie zalezy tez od piekarnika.. a pomysl z podgotowanymi ziemniakami jest dobry i faktycznie moze pomoc przyspieszyc wykonanie potrawy. Ostatnio choruje na grecka kuchnie i robie wszystko z feta, oliwkami i tym co greckie.. Dziekuje za komentarz:) pozdrawiam
Właśnie zabieram się za zrobienie masy do tego ciasta
. Jak tylko będzie gotowe, zrobię zdjęcia i pokażę jak mi wyszło
po co mieszać rękami...skoro składniki można wrzucić do większej salaterki i wymieszać zwyczajnie łyżką......
Dzięki serdeczne kola za odpowiedz właśnie wszystko jest w misce ,czekam do wieczora i do blaszki.Pozdrawiam.
wyjdzie, wyjdzie. Moje wlasnie siedzi w piekarniku, nastawilam go wczoraj o polnocy, a dzis o 10 go wlozylam do piekarnika. Pieklam juz nawet po 4 godzinach lezakowania i tez bylo OK. Nie martw sie to ciasto zawsze sie udaje. Pozdrawiam.
Naprawde warto spróbowac!!!
ja go zawsze robie i jest pyszny polecam
ja zrobiłam na biszkocie, torcik jest narawdę dobry:)