Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

teklunia

(2007-08-03 22:25)

Zapewniam, że warto! Szczególnie jeśli lubisz kamyczki - tylko ostrzegam, że trzeba kupić dwa razy tyle, ile jest w przepisie. Bo połowa może zniknąć jeszcze na etapie gromadzenia składników ;)

Fot. teklunia, Sushi maki
Sushi maki
28.7k
207
22
teklunia
nonka4

(2007-08-03 22:25)

matko kochana! dobrze,że małżonka nie ma bo żyć by mi  nie dał jak bym mu pokazała te cuda! Chyba by mnie pod niebiosa wynosił.Narazie będę się "nastawiać",może zrobię mężowi na urodziny niedługo.

marti07

(2007-08-03 22:24)

grazka13 napisz proszę ile trwa "krótko pasteryzować", czy pasteryzujesz w "garnku z wodą", czy może w piekarniku i oczywiście w jakich słoikach. Proszę o szczegółową odpowiedź ( jestem początkująca)

teklunia

(2007-08-03 22:23)

Dziewczynki, bardzo mi miło czytać, że jeżyki przypadły Wam do gustu  Pomys z herbatnikami bardzo mi się podoba i pewnie niedługo wypróbuję taką wersję

A że wychodzą mi jasne? Może to zalezy od czekolady - ja dałam taką pełnomleczną...

teklunia

(2007-08-03 22:16)

Nonka, nie mam pojęcia dlaczego Ci nie wyszły. Mnie tenprzepis nigdy nie zawiódł, a robię muffinki bardzo często. A może nie dodałaś proszku do pieczenia?

lidka74

(2007-08-03 22:13)

Czy te orzechy to posiekać czy daje się w całości?

sunny

(2007-08-03 22:10)

Jejku, jakie piękne :D Aż mi ślinka pociekła... ( moje niestety nie były takie ładne :D). Bardzo dziękuję za fotkę i cieszę się, żę ci wyszło :) Pozdrawiam.

sunny

(2007-08-03 22:04)

;))) tak... piękny torcik I-cinku... cieszę się, że skorztstałaś(eś) z tego przepisu. A Tobie Antushko oczywiście serdecznie polecam :)).

zosiek

(2007-08-03 22:00)

Dziś dodaję takie samo zdjecie jak wyżej ale to jest z możliwoscią zobaczenia potrawy w powiększeniu...:-).

xxnatia

(2007-08-03 21:58)

o fuj. Nie chcę tutaj nikogo zniechęcać, wręcz przeciwnie, bo przecież każdy ma inny gust, ale szczerze mówiąc mnie te składniki razem zmieszane na wymioty biorą...

zosiek

(2007-08-03 21:54)

Rewelacja, dokonałam jednak pewnej modyfikacji dodając, zamiast papryki (bo jej nie miałam), pomidora i czerwoną cebulkę. Sałatka godna polecenia !!! A tak wyglądała przed zjedzeniem...       

nonka4

(2007-08-03 21:41)

mielona kurkuma ma nijaki smak w przeciwieństwie do świeżej-ta ma korzenno gorzkawy. Ja używam jej głównie do barwienia ryżu i ciast.

Olek

(2007-08-03 21:28)

Jaki smak nadaje kurkuma i ile wagowo jej dodajemy /torebki sa różne/ ?

marcenka

(2007-08-03 21:21)

Dzięki. Będę jutro robić.

pysio

(2007-08-03 21:11)

Ale miło, że ktoś niedoświadczoną kucharkę pyta jak coś zrobić :)) otóż sprawa z tą kruszonką nie jest niestety chrupiąca. Została mi "masa kruszonkowa" z bułeczek drożdżowych (przepis gosi111 na jagodzianki z kruszonką) - tam jest masło, mąka pszenna i cukier wanilinowy i ta masa sprawia, że zupa jest bardzo, bardzo aksamitna no i trochę zawiesista, jeśli ktoś lubi.  A oprócz tego czasem zdarza mi się do zupy wrzucać kluseczki zrobione z mąki i ciepłej wody - ciasto luźne jak na pierogi. A pomysł z grzankami jest ekstra! Zupy owocowe, jak mi się zdaje, to nieodkryte pole eksperymentowania :)) A oprócz tego blonnik i witaminy :)

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij