Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

magda11

(2007-08-03 21:02)

jest to bardzo smaczne i delikatne ciasto. Piekłam je kilka lat temu co tydzień i jeszcze się nie przejadło rodzinie (mnie tak). Warto upiec i się nim delektować. Bardzo pyszne

marcenka

(2007-08-03 21:00)

Dzięki. Jutro będę robić.

Mari

(2007-08-03 20:56)

Wszystkie Ci zazdroscimy, kiedys moze dojda i do nas, pozdrawiam.

lejdi

(2007-08-03 20:54)

Robilam tego smietanowca ale zwarzyla mi się śmietana .Wiem że jest pycha bo go jadłam  u koleżanki ,co mam zrobić? wydaje mi się że dalam za wcześnie żelatynę

appetita

(2007-08-03 20:52)

To ja dziękuję za tak miłe słowa, bardzo się cieszę, że smakuje! Pozdrawiam! K. :-)))))))))

Balbina71

(2007-08-03 20:52)

Mari tu u nas sa arbuzy bez pestek.nie zarty

emssa

(2007-08-03 20:49)

Czy ktos wyprobowal ten sos?

Mari

(2007-08-03 20:48)

Zwroc uwage ze to ocet tylko 6%, prawie o polowe slabszy od normalnego. W innym przepisie mam 3/4 szklanki wody i 1.25 szklanki octu 10% wiec proporcje sa mniej wiecej takie same. Napewno nie beda zbyt kwasne.

Mari

(2007-08-03 20:41)

Moze Japonczycy wymysla arbuzy bez pestek bo kwadratowe to juz wymyslili, ale i one maja pestki. Nie narzekajcie, arbuzowe pestki latwo wyjmowac, gorzej gdybyscie musialy wyjmowac pestki z niedojrzalego agrestu /5 kg osobiscie pozbawaialam pestek, mialam odciski na palcach bo twarde to cholerstwo i trudno bylo wyjmowac/.

mateuszz91-15

(2007-08-03 20:35)

tucha masz rację nazwa jest od tych białych łat

alidab

(2007-08-03 20:34)

 Ja także jestem zainteresowana sposobem na usuwanie pestek. Potwierdzam, że jest to zajęcie dla Kopciuszka...:)))
Dzisiaj przetwarzałam 5,5 kg arbuza i robiłam to widelcem, krojąc arbuza po kawałku. Powiem tyle, że wolałbym bardziej konkretne zajęcie... Przypomina mi to zbieranie borówek, do którego to zajęcia mam wyjątkową awersję. Do konsumpcji już nie....:))))

superka

(2007-08-03 20:32)

Mari , czy te cebulki nie są zbyt kwaśne?? 3 razy więcej octu niż wody ?

Jola123

(2007-08-03 20:27)

Kamilko kolejny super przepis, już sobie wydrukowałam i niebawem zrobię.

alidab

(2007-08-03 20:21)

Appetito, Ty jednak jesteś dziewczyna - błyskawica...:)))))))  A propos ucierania chrzanu... przypomniało mi się z dzieciństwa jak mój Dziadziu zawsze przy większych okazjach tarł chrzan, najczęściej na ławce przed domem... a ja mu asystowałam. I mówił : to teraz sobie poopowiadamy o smutnych historiach i popłaczemy a jakby co...to i tak będzie to wina chrzanu...Nie na temat ten komentarz  ale jakoś tak wyszło...

ANUTSCHKA

(2007-08-03 20:19)

Kolejny świetny przepis... ja też mam świetny na pyszne ziemniaczki: ziemniaczki ile kto woli obrać, ugotować w osolonej wodzie, odcedzić i zajadać. Są przepyszne; trochę sarkazmem powiało, ale spróbuj szmera :) goraco polecam

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij