Zrobiony , upieczony ,jeszcze ciepły nadgryziony-SSUUPPEERR!!!!!-gdybym nie wiedziała co do niego dałam to bym była bewna że to pasztet z mięsa.Rewelacja !!Wielkie Dzięki i Pozdrawiam
Mmmmmm...miękki, delikatny, pięknie pachnie i muszę go dobrze schować, bo Mąż zadeklarował, że zje do jutra cały...:))))) dzięki za przepis...
Tekluniu, ciasto podzieliłam i zrobiłam z brzoskwiniami,czekoldowymi guziczkami i zwykłe.Smaczne, ale martwi mnie to czrmu nie urosły w komnek,tylko spłaszczyły się jak babeczki![]()
Bardzo dobre. Wyszło sporo, ale tylko kilka udało się uchwycić na zdjęciu, bo żarłoki zjadły :)
Fajnie, że robiłaś tę zupę i to w różnych wersjach...:))) Pysio, powiedz, jak użyłaś tej kruszonki ?
Poza sezonem , kiedy nie ma świezych owoców a ja mam ochotę na kawałek lata - to właśnie robię taką zupę używając owoców mrożonych i to niekoniecznie wiśni. I też jest pyszna- tylko wtedy podana na ciepło z chrupiącymi grzankami...
Martyniak,bardzo dobre,przez przypadek zmodyfikowane z przepisem http://www.wielkiezarcie.com/przepis18889.html.
Szczegóły w komentarzu u Glumandy.Pozdrawiam
Glumando,bigosiko -leczo pyszne.Piszę tak dlatego,że robiąc zakupy pomerdały mi się dwa przepisy.Twój i Martyniak
Śliczny torcik i-cinku. Brawo! Gratuluję talentu:)) Dzięki za przepis sunny. podczas urlopu pewnie się na niego skuszę /urodzinki Mamci /. Pozdrawiam. Anka
Jak " (...)będzie wyglądało że TO JUŻ...(...) " to ja chyba męża sobie zawołam i za 9 miesięcy drugie dziecko urodzę i wymyślę patent jak je wychować. Nie podoba mi się ten przepis... Sorry, że tak swój odgłos "zapakowałam". Pozdrawiam. A
Przepis jeszcze nie wypróbowany, ale gratuluję pomysłu!!!!! Na pewno będzie lepsze od tych kiełbach
Bardzo smaczna, szybko sie robi, mięciutka i jednym słowem PYSZOTA!!! Jutro na obiadek mniammmmmmm!!!
Dodałam przed chwilą przepis , a tu taki sam :P nie wiedziałam że ktoś już taki ma przepraszam już nieudostępniam , Ale za to daje zdjęcia, ciasto bardzo dobre , dostałam od siostry piekłam kilka razy polecam !!
Witam, te ciastka wygladaja przepysznie naprawde, ale chcialabym wiedziec ile ich mniej wiecej wychodzi? chodzi mi o ilosc lub tez wagowo?