Witam! Filetowanie nie jest zbyt skomplikowane, natomiast wymaga trochę cierpilwości, farsz ,,wciska"się w nie i raczej nie wylatuje a sosik jaki puszczą udka zapobiega przywieraniu (gdyby go zabrakło należy podlać wodą, sądzę ,że nie będzie to konieczne). Pozdawiam! K.
Dzieki Makusiu za komentarz
Muszę w końcu spróbowac tej pasty z żółtym serem, skoro zachwalacie jej smak z tym dodatkiem. Pozdrawiam Cię serdecznie.
czy to mleko w puszce gotować wcześniej?Pozdrawiam!
Pyszne.Pozdrawiam.
zwykły.
dziekuje Janku za tak opisowe potraktowanie "tematu"
pozdrawiam serdecznie
jaki ma byc cukier puder czy zwykly
dodałam żólty ser , starty na tarce mniam mniammmm :)))))
Dziękuje za odpowiedż, nie mam gdzie zrobić grila to może spróbuje na patelni. Pozdrawiam.
Bardzo podoba mi sie ten moral:-)
Powiem szczerze, nie probowalam na patelni, wolę zdecydowanie mięsko grilowane, ale myslę że jak kazda potrawa nadająca sie na grila może się sprawdzić. Moje mięso już sie pekluje na sobotę i jeśli nie dopisze pogoda będe zmuszona wyprobowac na patelni, albo w piekarniku, wiec wtedy podzielę się opinią.