Anek:D sorki mój ostatni komentarz ???????????????????? to nie ten przepis, a to dlatego, że teraz mam manię "tortowania" i dzisiaj robiłam 2 torty i pomyliłam przepisy, no ale to nic już się poprawiam, więc krem w smaku pyyyyyyyyyyychotka, natomiast jeżeli chodzi o konsystencję to robiony wg przepisu nie nadaje się do przełożenia tortu, bo jest za rzadki, ja dodałam do niego żelatyny, jutro będzie degustacja to napiszę jak wszystkim smakował, pozdrawiam mimo braku kontaktu z autorką.
Co do jakości Bonaquy, nie chcę cię martwić, ale właśnie ONA jest zwykłą kranówą. Przeczytałam sobie skład: "woda stołowa z dodatkiem rozpuszczalnych składników mineralnych". Czyli tak na oko kranówa z pluszem. Ech.
a czy masz moze zdjecie teletubisia? moze sie kiedys przydac:) dzieki za uznanie pozdrawiam
Śmietanka z zelatynką jest rzeczywiście pyszna, ale chciałabym ją nieco urozmaicic, np.dodając owoce. A co myślicie o tym, aby zamiast żelatyny dać galaretkę rozpuszczoną w szkl wody. Czy efekt końcowy będzie taki sam? Chciałabym uzyc tej śmietany do przełożenia tortu, ale w dwóch smakach: brzoskwiniowym i truskawkowym i do tego owoce. Czy ktoś mógłby mi udzielic odpowiedzi???Będe wdzieczna.
normalnie super wyglada ja ostatnio robiłam teletubiśia
czy jesli zasatępię ocet sokiem z cytryny, to w jakiej ilości - też 1/4 szklanki?
zrobiłam i się zawiodlam,mam wielką jajecznicę z płatkami,piekłam ponad godzinę.nie wiem co z tym zrobic
przepis brzmi smakowicie. zrobie go na dzien matki.
Dzieki:)
Ave ja dopiero po upieczeniu posypuję palcek cukrem pudrem - pozsdrawiam
Robiłam juz kilka razy karkówkę wg tego przepisu, i wszystkim zawsze bardzo smakuje. w połowie pieczenia wszystko troche przemieszałam żeby cebulka się nie spaliła. Polecam!
Zapiekać 50 minut a w jakiej temperaturze
Pomimo braku odpowiedzi autorki, robię krem i teraz czekam aż śmietana zgęstnieje, nie wiem jak to długo będzie trwało, a może przyspieszyc studzenie? np. w zimnej wodzie?, przypuszczam że znowu będzie brak odpowiedzi................no cóż, zobaczymy co mi z tego wyjdzie, pozdrawiam.
Teklo, możesz je jeśc od razu tyle że będą dośc twarde, nadające się do moczenia w kawie, u mnie i tak nigdy nie wytrzymały tyle czasu bo zawsze były zjedzone przed czasem "twarde",pozdrawiam.