Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

apex

(2007-05-25 10:29)

wczoraj zrobilem na obiad i bylo pyszne, polecam do przepisu dodac jeszcze lyzeczke sosu tabasco oraz dwie male papryczki chili- mojej dziewczynie bardzo smakowalo

Ave

(2007-05-25 10:22)

Bardzo dziekuję Nesko za komentarz. Serdeczne pozdrowienia i podziekowania przekaż ode mnie MoniQe. Cieszę się że moim przepisem mogła zrobic miłą niespodziankę Babci.

Ewa6

(2007-05-25 10:04)

Dużo dbrego słyszałam o Twoim kubusiowym cieście . Zamierzam je zrobić na dzień mamy. Pozdrawiam.

Neska

(2007-05-25 10:00)

Witaj! No nareszcie odnalazłam Twój przepis...albo raczej Ciebie...bo moja koleżanka(chodzi mi tutaj o użytkowanika MoniQa:) poprosiła mnie żebym Ci przekazała jej słowa,bo po jakiejś awarii ją wykasowało,a jak narazie komp jej nie działa wogóle,a więc cytuję:"Serdecznie Ci dziękuję Ave za ten wspaniały przepis!Twoje racuszki są przepyszne i jak dla mnie w smaku takie same jak przygotowuje moja Babcia,a ona stwierdziła,że są GENIALNE i lepsze od tych, które sama robi!Od teraz to ja przejmuje pałeczke w kuchni jeśli chodzi o robienie tych niebiańskich placuszków, oczywiście na życzenie mojej Babuszki kochanej.Jeszcze raz BARDZO dziękuję i chylę czoła dla tak wspaniałego talentu kulinarnego.Pozdrawiam!!Buziaczki:*"...hehe..cała Monia..w sumie to Ona mi pokazała tę stronę z czego bardzo się cieszę...a ja osobiście też skorzystam z tego przepisu,bo bardzo lubię jarskie jedzonko...również pozdrawiam:)

rynia2

(2007-05-25 09:56)

Ciasto się piecze,dam znać jak wyszło.

małgoska

(2007-05-25 09:50)

cisto na zdjeciu jest zrobione w keksowce ale dlatego ze jest z polowy porcji normalnie robie w duzej tzn takiej typowej blaszce

Tekla

(2007-05-25 09:46)

 Lubię te ciasteczka. Jak widzę w sklepie to zawsze kupuję. Ale, czy naprawdę trzeba czekać na nie aż 3 tygodnie?

Ave

(2007-05-25 09:37)

Dzieki za artykuł. Interesujący.

grazia32

(2007-05-25 09:21)

byłam na 100% pewna że jest w przepisie śmietana - nie wiem jakim cudem , chyba jakieś zwidy mam ale to nic bo i tak zrobie te ciacha bo uwielbiam any Przepraszam

Ave

(2007-05-25 09:19)

Mam pytanie do Zosi-k lub osób które robiły ten placek : czy rabarbaru nie trzeba wczesniej przesypac cukrem ? Nie będzie za kwaśny ? W wykonaniu nie mówi się nic o "obróbce" rabarbaru (oprócz tego, że sie go kładzie na ciasto) Pozdrawiam

Baśka

(2007-05-25 09:19)

Kochaną masz rodzinkę na pewno,a jak ślicznie o niej piszesz.Czytam Twoje wiersze i coraz bardziej jestem nimi zauroczona          a może bardziej tematami Twoich wierszy?

Baśka

(2007-05-25 09:02)

Mięso robię regularnie,smakuje wszystkim,a przepis krąży po Polsce

katya

(2007-05-25 08:55)

pieczesz to ciasto w keksówce? nie mogę się na zdjęciu dopatrzeć jaka to foremka:)

tomiego

(2007-05-25 08:40)

czy chrzan powinien być świeżo starty, czy może być ze słoiczka?

Janek

(2007-05-25 08:22)

Ciekawy artykuł, temat w nim poruszony zasługuje na uwagę. Właśnie: dlaczego w Polsce nic się o tym nie mówi?

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij