Przecudownie przybrałaś ten torcik... mnie się bardzo podoba!
Szkoda że nie zrobiłam zdjęć przy krojeniu tortu,ale dla mnie wyglądał jak zwykły tort tyle że było więcej warstw po prostu.
Jak ten tort wyglada w przekroju?
TZN. Od pasa w dol :)))
Paróweczki naprawdę super
W pierwszej wersji zrobiłam dokładnie tak jak w przepisie, ale nastepnym razem troszkę mnie poniosła fantazja i go zmodyfikowałam. Zamiast z parówkami zrobiłam z kiełbaskami "Pysznymi" z Morlin (uwielbiam je) a całość owinęłam cieniutkimi plastrami boczku (też z Morlin) i wyszło nprawdę super, goście zajadali aż im się uszy trzęsły ![]()
Pozdrawiam gorąco
), i na jego miejsce wpisałam swoje gorzkie żale, które wiszą tu do dziś i które znów Maryla opatrzyła komentarzem.
Bułeczki po prostu rewelacja, właśnie się nimi zajadam, mam nadzieję że mnie żołądek nie rozboli bo są jeszcze ciepłe![]()
Polecam ten przepis, trochę się obawiałam że mi coś nie wyjdzie, ale to jest naprawdę bajecznie proste
Pozdrawiam
Zrobiłam ciacho pyszne mniam POLECAM!!!!!!!
Prosta w wykonaniu i przepyszna!!!!!!
mniam, napewno zrobie:)
Ja ten deser nazwałam deser babuni bo moja babcia robiła go mojej mamie,moja mama mi, a ja teraz tez go robię swoim dzieciom:)
hejka:) ja też robię takie desery tylko że daję kisiel wisniowy i budyń śmietankowy jeszcze dobrze dodać trochę bitej smietany i posypać ztarta czekoladą mówię wam pycha
Pozdrawiam pa pa
Bardzo się cieszę że trafiłam na twoja stronkę i że wkońcu mam dobry przepis na sztuczny marcepan robiłam z różnych przepisów ale Twój jest swietny.Ja mam tez troche dobrych przepisów i wkrótce je napiszę na swojej stronce.
promyczki dookoła kielichu są tez z kremu
a te różyczki były naprawdę smaczne jak i cały tort
każdy podziwiał.
będę musiała zrobić kielich z marcepanu jak zrobię to prześlę fotkę