Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

neti84

(2007-04-05 17:51)

Ciasto zamierzam zrobić teraz na święta, ale mam jedno pytanie: ile ma być tej śmietanki??Bo Łaciata czerwona jest w małym albo dużym opakowaniu. Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Maniaczka

(2007-04-05 17:44)

Na blache 25/40 te same proporcje czy podwoić?

Baśka

(2007-04-05 17:27)

Kapusta pyszna.Majeranek i maggi dodawałam z niedowierzaniem,ale nie zawiodłam się.To jest dobre.

till

(2007-04-05 17:23)

Na blachę  25/40 cm trzeba podane proporcje zwiększyć o połowę.

Maniaczka

(2007-04-05 17:10)

Aha, jeszcze jedno: Till napisałaś/łeś, że to proporcje na dużą tortownicę. Czy aby jednak to starczy na taką blachę 25/40 (czy coś w przybliżeniu)??? Prosze odpisz :)

Maniaczka

(2007-04-05 17:03)

No to ja się zabieram za szykowanie listy składników do wyprawy do tesco :)
Czy ktoś ma blade pojęcie lub link do przepisu na mazurka śmietankowego??????

misiowa

(2007-04-05 16:39)

Moniko, chcę zrobić Twoje malibu na święta. Mam jednak pytanie - może trochę głupie, ale.. Nigy nie przelewała niczego przez gazę. Gdzie modge kupić gazę i jak to przelać? Położyć na sitku, czy inaczej?

till

(2007-04-05 15:48)

Masło dodajemy w kawałku, rozpuszcza się już bezpośrednio w kajmaku i od tego momentu trzeba już mieszać, bo szybko gęstnieje. A trwa to około kilku minut, ale ile dokładnie, to jednak Ci nie powiem ;)))))) Pozdrawiam .

gosia603

(2007-04-05 15:47)

Jak wysoki wychodzi ten mazurek? Bo wydaje mi się że dosyć niski i zastanawiam się czy nie robić go jako dokładkę (a raczej zwieńczenie dzieła)do biszkoptu z masą budyniową - jako super pyszny tort mazurkowy!!! 

Ania112

(2007-04-05 15:33)

Mam pytanie,czy zamiast drożdzy suszonych można dać zwykłe jak tak to ile.Pozdrawiam

Fot. angela, Tort Mikado
Tort Mikado
119k
1.3k
264
angela
kasia.terlecka

(2007-04-05 14:55)

Zrobiłam i z efektu wizualnego jestem barzo zadowolona. Faktycznie wymaga duzo pracy i cierpliwosci przy pieczeniu plackow ale na pewno warto. jeszcze nie probowalam go wiec nie wiem jak smakuje ale moge sie domyslac ze jest pyszniutki. A tak wyglada moj tort na dzisiejsze urodziny taty. gdy ukroje dodam zdjecie jak wyglada w przekroju.
   

smeerfik

(2007-04-05 13:29)

kochana mam pytanko,czy maslo dodac rozpuszczone czy w kawalku? ile mniej wiecej trzyma sie na ogniu z maslem? trwa to chwilke czy np pol godziny? nie robilam nigdy kajmaku wiec musze dokladnie wiedziec,zeby nie spartaczyc :) pozdrawiam

nadia

(2007-04-05 12:53)

Muszę spróbowac tej sałatki, ale ciekawe czy moja byla spróbowana, bo np.mój ojciec nie lubi połączeń typu mięso+ananas, jednak moją sałatką zajada się...muszę powiedziec że jest bardzo wybredny w sałatkach i nie tylko ;) Pozdrawiam :)

Fot. tydrych, Sukces
Sukces
17.9k
202
14
tydrych
dzowa

(2007-04-05 11:37)

Rewelka.Polecam,mmmmniam,mniam.

Wróbelek

(2007-04-05 10:45)

Dokładnie tak jak Olek mówi, dzięki. A co ciężko podzielić to na oko dodawać.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij