Iwett, ja nie jestem wybredna ino prawdę gadam
Bardzo dobra zupa. Trafiła do ulubionych :))
Jak mnie lubisz..skoro mnie nie znasz>>
ale Ciebie i tak najbardziej lubie![]()
No raczej.........nie wiem
No wiesz jaka Ona wybredna
Oooo...
a co to Mggi takie guru?
eeee ja to mam inne mysli....hehe :D
Pisząc..."opłacało się" miałam na myśli efek finalny, czyli wizualny
mggi.....nawet sobie nie wyobrażasz jak to miło usłyszeć z Twoich ust
Iwett, bardzo piękne to rękodzieło.Kreatywna i zdolna kobietka jesteś !
soraja nie tylko prace wlozyłam
To a'la koperty :)
Czy sie opłacało ? Mnie raczej nie
Wszystko bardzo fajne:) widać,że duzo pracy włożyłaś....ale opłacało się
Przyjemna robota :) Tyle, że od godziny nie płacą :D.
Zdjęcia do kitu bo komórką i ze mnie taka fotografka ![]()
Ale bedzie lepiej ....:)
Super Iwett ,napracowałaś się