Witam,po wielu perypetiach przypomniałam sobie hasło....a więc piernik standardowo upieczony, święta bez niego to nie święta.
Bardzo fajny przepis. Niestety masa makowa wyszła mi za rzadka, czy można ją jakoś zagęścić? Użyłam masy gotowej.
Zrobiłam z połowy porcji i upiekłam w keksówce - kilkanaście dni leżał- pycha
Bardzo smaczna strucla.
super przepis, wszyscy prosili o dokładkę , bedzie to moje danie główne na wszelkie imprezy
Pyszne, polecam !
Dziękuje
Pycha.
Pyszne. Zagoszczą na stałe w moim menu
Bardzo dobre śledzie, moja córka po prostu je wchlania ;)
Tez dzisiaj upieklam, degustacja ( jak chlebek ostygnie) przy wigilijnej kolacji.
Bardzo smaczna pasta. Polecam
Wypróbowane na Święta. Dobre
Rewelacja i tyle powiem!
wygląda bosko :)