Jesteś tutaj: / Najnowsze komentarze

Najnowsze komentarze

megi65

(2015-03-30 20:21)

Zuzanno ! Dziękuję bardzo . Ja zawsze termo zwyczajowo na ciacha na 150C i grzałki góra -dół i .... jedziemy . Wiem wszystko, no przynajmniej tak mi się wydaje .

Zuzanna248

(2015-03-30 20:15)

Megi, piekłam wiele razy, piekarnik elektryczny, grzanie termoobieg /u mnie jest funkcja termoobieg i tyle, nie ma termoobieg i jeszcze góra czy dół/, temperatura - w moim piekarniku zaznaczam - 150 st.C piekę 1godz. 10 min. potem 10 min. trzymam jeszcze w wyłączonym, ale zamkniętym, potem już studzę przy uchylonych drzwiczkach piekarnika.

Kokosanka83

(2015-03-30 18:37)

Bardzo dobre!! Kolejnym razem dodam tylko troszkę więcej soli i zrobię je bardziej płaskie. Niemniej smaczne i koniecznie do powtórzenia.

iwciaG

(2015-03-30 18:35)

Mggi, kolejna pyszniasta fotka :))

Zbyh, cieszę się, że skorzystałeś z przepisu i pokombinowałeś ze smakiem

Zbyh1

(2015-03-30 18:04)

Śledzie superaśne!!!! Mała modyfikacja w postaci pieprzu cytrynowego i odrobiny bazylii podkreśliła ich aromat. Dzięki za wspaniały przepis.

punca

(2015-03-30 17:06)

ciesze się,że mięsko smakuje :-)

megi65

(2015-03-30 17:01)

Marzenko ! Dziękuję za podpowiedz, czytałam już Twoja opinię a może ktoś z elektrycznym piekarnikiem się wypowie ... ))

diablica3010

(2015-03-30 16:11)

dla mnie pycha....robiłam wyszły wyśmienite

iwett

(2015-03-30 15:23)

Ależ to musi być pyszne!

marzena89gb

(2015-03-30 15:13)

Megi , piekłam już kilka razy ten serniczek , ostatnio piekłam na cieście kakaowym . Za każdym razem wychodzi pyszny. Nie podpiekam ciasta i nie jest wilgotne od spodu . Piekę 1,20 min. w 160 st. piekarnik zwykły na gaz bez termoobiegu. 

orzeszek

(2015-03-30 14:48)

Być może znasz to pod nazwą blok czekoladowy rodem z PRL - u. Myślę ,że do ciast się nie nadaje ze względu na dość twardą konsystencję po schłodzeniu w lodówce.

natusiakac21

(2015-03-30 14:35)

witam, kiełbaska pyszna z tym, że dla mnie za chuda trochę, ale i tak dodaję do ulubionych

ja-żaba

(2015-03-30 14:01)

eda111.0, może spróbuj kłaść na przemian łychę ciasta i łychę masy serowej. Tak robię i zawsze wychodzi mi piękna, łaciata krowa:)  Dodam, że ciasto też mam baaardzo gęste.

Olciaa

(2015-03-30 14:00)

a to mój sposób na podawanie wędlin na imprezach :)

Kokosanka83

(2015-03-30 13:57)

Bardzo dobry! Ja robiłam z połowy porcji i dałam za dużo przyprawy, przez co wyszedł trochę słony, ale kolejnym razem na pewno będzie już tak, jak być powinno.

Najbardziej aktywni

  • Przepisów: 67
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 1
  • Przepisów: 83
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 24
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 7
  • Przepisów: 29
  • Artykułów: 5
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 274
  • Artykułów: 7
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
  • Przepisów: 10
  • Artykułów: 0
  • Filmów: 0
  • Galerie: 0
Zasady dotyczące cookies
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej" „<% gt "Polityce Cookies” %>".
Zamknij