Zuzanno ! Dziękuję bardzo
. Ja zawsze termo zwyczajowo na ciacha na 150C i grzałki góra -dół i .... jedziemy . Wiem wszystko, no przynajmniej tak mi się wydaje
.
Megi, piekłam wiele razy, piekarnik elektryczny, grzanie termoobieg /u mnie jest funkcja termoobieg i tyle, nie ma termoobieg i jeszcze góra czy dół/, temperatura - w moim piekarniku zaznaczam - 150 st.C piekę 1godz. 10 min. potem 10 min. trzymam jeszcze w wyłączonym, ale zamkniętym, potem już studzę przy uchylonych drzwiczkach piekarnika.
Bardzo dobre!! Kolejnym razem dodam tylko troszkę więcej soli i zrobię je bardziej płaskie. Niemniej smaczne i koniecznie do powtórzenia.
Mggi, kolejna pyszniasta fotka
:))
Zbyh, cieszę się, że skorzystałeś z przepisu i pokombinowałeś ze smakiem ![]()
Śledzie superaśne!!!! Mała modyfikacja w postaci pieprzu cytrynowego i odrobiny bazylii podkreśliła ich aromat. Dzięki za wspaniały przepis.
ciesze się,że mięsko smakuje :-)
Marzenko ! Dziękuję za podpowiedz, czytałam już Twoja opinię a może ktoś z elektrycznym piekarnikiem się wypowie ... ))
dla mnie pycha....robiłam wyszły wyśmienite
Ależ to musi być pyszne!
Megi , piekłam już kilka razy ten serniczek , ostatnio piekłam na cieście kakaowym . Za każdym razem wychodzi pyszny. Nie podpiekam ciasta i nie jest wilgotne od spodu . Piekę 1,20 min. w 160 st. piekarnik zwykły na gaz bez termoobiegu.
Być może znasz to pod nazwą blok czekoladowy rodem z PRL - u. Myślę ,że do ciast się nie nadaje ze względu na dość twardą konsystencję po schłodzeniu w lodówce.
witam, kiełbaska pyszna z tym, że dla mnie za chuda trochę, ale i tak dodaję do ulubionych
eda111.0, może spróbuj kłaść na przemian łychę ciasta i łychę masy serowej. Tak robię i zawsze wychodzi mi piękna, łaciata krowa:) Dodam, że ciasto też mam baaardzo gęste.
Bardzo dobry! Ja robiłam z połowy porcji i dałam za dużo przyprawy, przez co wyszedł trochę słony, ale kolejnym razem na pewno będzie już tak, jak być powinno.